şükela:  tümü | bugün soru sor
 • simdi nereden aklima geldi bilmem ve ama kanal 6nin ahmet ozal efendiden sonraki sahiplerindendi bu. adana esrafindandir. at sahibi bir kisidir. kanal 6'yi satin alanda, ne kadar adanali varsa doldurmustur kanal 6'ya. elbette adanalilara lafimiz yok ve fakat televizyoncu olmayip sadece hemsehri deyu getirilen adanali gorunumlu ekonomi muhabirleri, yonetmenler doldurmustur kanali ki eyvah eyvah dedirtmistir profesyonel kanal calisanlarina. konuyla ilgili sahane ayrinti icin (bkz: vergi kaciran adam goruntusu)
 • (bkz: ahmet kurt)
 • dha izmirin magazin muhabiri. soyadı gib kurttur ve yaşına göre (bana göre değil) oldukça çekici bir adamdır. fotoğraf da çeker saz da çalar. onun yanındayken ayık kafayla haber yazılmaz.
 • her gördüğünde "hadi içmeye ne zaman gidiyoz" diyen.
 • youtube da türkiye'nin tanınan isimlerinden olmaya başlayan ankaralı genç.
 • izmir saint joseph fransız lisesinde öğrenci kalitesi hıza düştüğü için neredeyse okuldan kaçmaya çalışan felsefe hocası. haksız da değil. zira kendisine nasıl bir defter alınması gerektiği sorulduğunda şöyle bir yanıt verirdi:
  "şizoid olanlar 200 sayfalık alsın. bu hastalar seneye de kullanmak isterler o defteri, her şeyi saklar bunlar... ha! bir de carpe diemler var. onlar tahminen şimdi dışarıdaki rüzgarı bile hissedebiliyorlardır. uğraşmasınlar, defter tutmasınlar, ya da ne biliyim 20 sayfa yeter"...
 • ibb ye e-5 teki arazisinin 1989 yılında işgal edildiğini bu yuzden 40 milyon lira değerinde olan arazinin tahsili istemiyle dava açan şahsıyettir.

  http://www.tumgazeteler.com/?a=4487065
 • ergenekon'un son gözaltılarındandır. 12 subat 2010'da gözaltına alınıp bırakılmıştır. özal zamanının işadamlarındandır.
  türkiye'nin önde gelen yarış atı yetiştiricilerindendir. çatalca civarında yetiştirme çiftliği bulunmaktadır. aynı zamanda 6haber (eski kanal 6), türk çimento ve kurt sistemin sahibidir. bakırköyde'ki veliefendi hipodromu'nun yerinin eski sahibi olduğu söylenir. hatta hemen yanındaki büyük arsa türk çimento'ya aittir.

  http://www.kurtsystems.com/
 • yıllar önce tıfılkene youtube'daki videolarıyla dikkat çeken, artık askere bile gitmiş gelmiş, koskocaman üniversite mezunu yağız bir delikanlıdır. mizah anlayışı o kadar değişik, güzel, yaratıcıdır ki insan onunla hiç sıkılmayabilir. ayrıca çok da şirindir, mütevazidir, utangaçtır ve de tabii ki sempatiktir. arkadaşı tayfun tuna ile yaptığı höst dizisiyle medyada kendine küçük bir yer bulmuştur. bir grup enteresan insanın g.ü.m. yapım adını verdikleri kısa film üretme merkezinin üyelerindendir, kısa filmlerin yönetmenidir. http://www.gumyapim.com/ senaryoları ilginç, çekim teknikleri hoş, tam bir görsel efekt ustası bir sinemaseverdir. ayrıca müziğe de inanılmaz yatkındır. muhabbet edilesidir, dosttur, iyidir, iyi ki vardır.

  muhayyile grup adı altındaki şarkıları için http://www.lastfm.com.tr/music/muhayyile
  çekmiş olduğu höst dizisi için http://www.hostdizisi.net/
  kendi web sayfası için http://www.supermem.net/

  şahsi düşüncem onu tanıyanın mutlu olacağı yönündedir, bu yüzden tanıdığım kadarıyla anlatayım dedim. sevgiler.