şükela:  tümü | bugün
 • su an itibariyle ntvmsnbcde nhl ile ilgili bir yazisina rastladigim ve dumura ugradigim insan...

  (bkz: nhl)
  (bkz: ne alaka)
 • boğaziçi kimya mühendisliğinin gelmiş geçmiş en iyi asistanıdır.
 • turkiye'nin yetistirdiği onemli degerlerden biridir.su anda harvard'da tıp fakultesi bunyesinde çalışmakta.
  ileri derecede alcak gonullu bir insandır,eskisehirsporludur,sporseverdir,sadece sevmekle kalmaz istatistiklere de zaman ayırır.o konuda da ayrıntılı ve guzel calışmaları mevcuttur.

  binlerce kilometre oteden gonderdikleri ile her daim bizi mahcup etmistir.hayatta ornek aldığım bir kaç kişiden biridir.

  kendisi ile yapılmış bir roportaj:

  http://www.mezunusa.com/…icle=3661&columnistid=1520
 • eskisehirspor'ludur.
 • cok fanatik bir es-es taraftaridir, asistanim oldugu zamanlardan beraber cali$tigim zamanlara kadar bir defa bile sesinin yukseldigini duymami$, yine de sevgimizi ve saygimizi eksik etmemek icin ozendigimiz sayili insan arasina girmi$ bir insandir. dugununde bile bir insan bu kadar efendi dans etmemi$tir karde$im, bu nasil bir terbiyedir?! bizimle o kadar ye ic yat kalk, hala agzindan bir kelime kufur cikmasin, olamaz.

  her zaman her yerde, hep bir agizdan:
  mete baba meeeeeteeee baaaaabaaaaaa, babamizsiiiiiin meeeeteeee babaaaaaa, mete baba meeeeteeee baaaabaaaa (we are the best melodisi ile soylenir).
 • harvard medical school'dan miami ye transfer olmustur. beraber dag manzarali piknikte pizza yemisligimiz vardir. acayip geyik muhabbeti yapma potansiyeli olan bu yuce kisilik ozletir kendisini
 • eskişehir’de doğdu. ilk ve orta öğrenimini sırasıyla eskişehir ve kütahya’da tamamladıktan sonra, izmir atatürk lisesi’ne devam etti. boğaziçi üniversitesi kimya mühendisliği bölümünden, lisans, master ve doktora dereceleri alarak 2001 yılında mezun oldu. sporun her branşına ilgi duyan altıntaş, ağırlıklı olarak dış kaynaklı spor yazıları yazıyor. evli olan altıntaş, halen colorado üniversitesi’nde bilimsel araştırmalarına devam ediyor