• görevi daha sevinmesi bitmeyen madalya kazanmış sporcuların yanında bitip rte ile telefonda canlı yayında konuşturmak. daha sonra sporcunun başarılarından daha çok bakanın ve cumhurbaşkanının nasıl destek olduğunu falan dinliyoruz.

rte de takip ediyordum gözlerim yaşlı izledim falan diyor. sorsan kimi yendi diye yaa bizim mahmut'u falan der.

bilginiz olsun diye diyorum, sırf siz bu şovları yapmayın diye, bunlardan tiksindikleri için maalesef sporcuları desteklemeyen insanlar var. yapıştınız çocukların üzerine bir rahat bırakın ya.
  • en büyük özelliği telefonla cumhurbaşkanını arayarak hoparlörü açmaktır.
  • her türlü madalyaya kupaya salça olma itemi. en efsane salçası anadolu efes'in avrupa ligi şampiyonluğuna oldu. ha benim tosunuma, "sayın cumhurbaşkanımızın önderliğinde" kazandı anadolu efes avrupa ligini. aynen kanks.
  • anadolu efes'in şampiyonluğunu yorumlamak için katıldığı canlı yayında bile cumhurbaşkanına ve hükumete övgü dizen garip kişi.
    abi çok mu zor oyuncuları sıradan şekilde tebrik edip kapatmak bu telefonu? bir atlet madalya alır hop bakan canlı yayına, bir güreşçi şampiyon olur adam daha sevinmeden cumhurbaşkanı telefonla bağlanır. abi sıradan olalım istiyoruz, çok mu şey istiyoruz?
  • bir aydır tokyo'da ikamet eden insan. otel masraflarını merak etmekteyim.
  • trt'ye göre alınan tüm madalyaların ama en çok da altın madalyaların en büyük pay sahibi. hepsinde sporcular kadar emeği var. multidisipliner mükemmel bir insan. spor bakanlığı sıralamasında da dünya birincisi. gurur kaynağımız.
  • etkinlik delisi, kamera mikrofon gördü mü konuşmadan duramayan, konuştukça mıymıy konuşmalara doymayan, kendini gösterme meraklısı, iş yapıyor gibi görünme sevdalısı maksat spor olsun bakanı
  • hagi mi alex mi diye twitter'da anket başlatmış spor bakanı. bravo hakikaten türk sporunun en büyük derdi buydu...

https://twitter.com/…tatus/1270770148274769923?s=19
  • koskoca olimpiyatlarda 2 altın madalya almış bakan. havuzda, atletizmde falan pek esamesi okunmuyor.
  • kim la bu dedim, sasirtmadi (bkz: herif damat cikti riza baba).

benzerleri :berat-recep bey
    aldulhamit gul-seref malkoc
    cihangir islam-kavakci ailesi
    yigit bulut-namik kemal zeybek(aydin dogan bacanagi, eski kultur bakani)
    ....
hesabın var mı? giriş yap