şükela:  tümü | bugün
 • münevver karabulut cinayetinin bir numaralı katil zanlısı cem garipoğlu nun babası,burgaz rakı nın ortaklarından biridir.
  (bkz:http://www.gazetekadikoy.com/…asp?id=2&yazi_id=2614)
 • ohhh sonunda tutuklanmış dediğim baba. hadi bakalım sıra oğlunda.
 • hemen her gün gerçek dışı haber yapılması ve o haberlerin küçük oğlu cem’in kişilik haklarına saldırı niteliği taşıması * nedeniyle hürriyet'e dava açan baba.yönetim kurulu başkanı aydın doğan’a, sorumlu müdür hasan kılıç’a, gazeteci ali aksoyar’a, özden atik’e, burak akbulut’a * ve ayşe arman'a röportaj verdiği için avukat faruk zorba’ya` :20bin tl` dava açmıştır.ayşe arman'da sevindirik olmuş, beni seviyor galiba! diyerek.

  http://www.hurriyet.com.tr/…9.asp?yazarid=12&gid=61
 • ogluyla gurur duyuyormus.

  (bkz: #16908427)
 • mektubunu eğer metin analiziyle tekrardan kodlarsak

  (ben, sen(öteki, diğeri) olumlu, olumsuz, nötr anahtar kelimeleri ile tekrardan çevrilmiştir)

  ben olumlu

  sen olumsuz, sen olumsuz. ben olumsuz, ben olumlu. ben nötr. sen nötr. öteki olumlu, sen nötr, ben nötr. sen nötr. ben olumsuz. sen olumsuz. sen olumsuz. sen olumsuz, sen olumlu. sen olumsuz. ben olumlu. ben olumlu. ben olumlu. ben nötr. sen nötr. sen olumlu.

  ben olumlu. sen olumlu. ben olumlu. öteki olumlu. ben olumsuz. sen nötr. ben olumlu. ben olumlu.

  sen olumsuz. ben olumsuz. sen olumlu. ben olumlu. ben olumlu. sen olumlu. sen olumlu. sen olumlu. sen olumlu sen olumlu. ben olumlu. ben olumlu. ben olumlu. ben olumlu.

  ben olumlu. sen olumlu. ben olumlu. ben olumlu. sen olumlu. sen olumlu. sen olumlu. sen olumlu. sen nötr. sen nötr. sen olumsuz. sen olumsuz. sen nötr. ben olumsuz.

  sen nötr, sen nötr, sen olumsuz, sen olumlu.

  ben olumlu. sen nötr.

  64 cümlede sadece ve sadece, ben ve diğeri dahil 15 tane olumsuz var(ki sen/diğer olumsuz'lar sadece 9 tane). sonra avukatı diyor ki duygulanır kaçar diye vermedim. abicim duygulansa duygulansa "ne güzel ne aslanmışım" diye duygulanılacak bir mektup bu?! naapıyorsun.
 • gece gece soka soktu beni ogluna yazdigi mektupla.

  ulan ne aileler var be arkadas. daha da bisey diyemiyorum kitlendim.
 • biz bunları entrylerimizde yazdık.

  (bkz: bir babanın oğluyla gurur duyduğu an)
 • bu adamın mektubunu okudum. tamamen bizim duygusal ve mazlumdan yana olan milletin aklını çelmek için yazılmış. bakın yazılmış diyorum, yazmış demiyorum. önce çocuğunun morali bozuktu, psikoljisi kötüydü ve sucuk ekmek yedi, sonra bu mektup, dur bakalım daha neler göreceğiz.

  o kadar aptal var ki bu memlekette şu mektubu okuyup da "ay yazık ya" diyecek, bunu düşündükçe tepem daha da çok atıyor. sözlükte bile var, "ay babacığı oğulcuğuna yazmış normal yani :(:(:(:(:(" gibi, adamlar hala babanın oğluna yazdığı mektup zannediyor bunu.

  bırak acımayı, içimdeki kin daha da arttı bunların bütün sülalesine karşı.

  bir de bu adamın gömleğinde münevver karabulut'un kanı bulunmuştu. sonra da sevgili yavrumuz ifadesinde "kanları babamın gömleğine sildim" diye açıklamıştı bunu... adam eve gider gitmez ilk işi kirli gömleğini çıkarıp kanlı gömleği giymek olmuş demek ki, başka temiz çamaşırları da yokmuş anlaşılan. bambaşkaymışsın nida!

  "sen bir hata yaptın" yazıyor cem için, sen naptın peki ulan? sen ne yaptın, onu da anlatsana bakayım!
 • burs almak için ne vermek gerektiğini bilmediğim iş adamı, kısacası yetiştirdiği evladın babası!