şükela:  tümü | bugün
  • 82 doğumlu idob sanatçısı. müthiş bir balet. onu fındıkkıran ve le corsaire balelerinde izlemiştim. karizmatik bir yüze sahip ve mimiklerini çok iyi kullanıyor. haliyle baleyi tiyatral bir gösteriye dönüştürüyor. bunu sadece ben değil, diğer seyirci de seviyor olacak ki selama çıktıklarında en çok ıslık alkış m.n. arkan'da oluyor.

    yakın zamanda da bursa festivali kapsamında dansın rengi'nde izlemiştim. sakatlığından dolayı temsilin sadece sonuna çıkabilmişti. ama orada bile fark ettirdi kendini.

    yolu açık olsun. tez zamanda da iyileşmesi dileğiyle.
  • turkiye'deki su anda en iyi baletlerden biri belki de en iyisi. sahne hakimiyeti super. cok cevik ve seri. kendisini izlemek buyuk keyif veriyor. teatral yani da kuvvetli. sahne isigi var... kalabalikta parlamayibiliyor.
  • geçen hafta dragos'ta alelade bir düğün salonunda kendisi ile burun buruna gelerek dumurlardan dumur beğendiğim balet. meğer benim gelin arkadaş süreyya'ya gide gele (ve her temsilden sonra fotoğraf çektire çektire) nuri bey'le arkadaş olmuş. sonra düğüne davet etmişler, o da kırmayıp gelmiş. hem de zarif eşi ve sarı bebeleriyle birlikte.

    vay canına. insan bu kadar mı mütevazı olur... zaten sanatçılığına (ve yakışıklılığına, öhöm) hayrandım, şimdi gözümde bir kat daha büyüdü. kendisini burdan "ailemizin sanatçısı" ilan ediyorum. sanatçılığıyla olduğu kadar insanlığıyla da on numara beş yıldızdır.