şükela:  tümü | bugün
  • voyage otelleri ve maxxroyal otellerinin patronu.

(bkz: #42288969)
  • the king

kendisiyle bugün tanıştım,baya zeki bir adam
  • etstur ve birçok turizm firmasının sahibidir. kültür ve turizm bakanlığına getirilmiştir. sektörü bilen birinin turizm bakanı olması sevindirici, en azından turizmdeki sorunları biliyor.
  • voyage otellerinin ve maxx royal otellerinin sahibi. ayrıca ets tur, odamax, ucuza bilet gibi firmalar da kendisinin.
    üstelik bi de turizm bakanımız.
    adamdaki parayı hayal bile edemiyorum.
    iş hayatındaki başarılarının devamını bakanlığında da sürdürmesini umarım.
  • kültür ve turizm bakanı.

yakın tarihten son 6 bakana bakalım; erkan mumcu, ertuğrul günay, mahir ünal, atilla koç, ömer çelik, yalçın topçu, nabi avcı, numan kurtulmuş...

bu isimlerden sonra bakanlığa gelmiş en alakalı isim. ha şöyle be!!! turizmin başına bu işin içinden gelmiş alakalı birini getirmek bu kadar mı zordu yani. neyse.

ets turda yaptığı başarılı çalışmaların ardından (hiç beklemediğim şekilde- bu konuda mahçup oldum çok şükür) reis kulağından tutarak gel ülke turizmini de yönet demiştir. turizm piyasasını ilk elden her yönüyle biliyor. kültür alanında da ciddi birikimi vardır elbet ama bu alandaki açığı da ilber ortaylı gibi bir tarihçiyi kendine danışman yaparak kapatmayı düşünmesiyle harikulade bir adım atmıştır. takdir edilesidir.

daha önce de dediğim gibi kendisini bir süredir takip ediyorum, rahat bırakılırsa bakanlığı ayağa kaldırabilir.