şükela:  tümü | bugün
 • 2007 yılında kurduğu mirza turizm şirketiyle başladığı yolda örnek gösterilebilecek bir başarı elde etmiş türk iş adamı.

  mirza macerası zaman içerisinde doğan alt markaları sayesinde yeni bir kimlikle türkiye ve dünya genelinde 1 merkez 6 şubesi ve 70'den fazla çalışanı ile turizm sektöründe hatrı sayılır bir yer edinmiş durumda.

  yenilikçi ve dinamik yapısı, şirket içi yazılımlar ve müşteri memnuniyetine yönelik promosyon inşaları ile rakiplerinden ayrışan mirza group, birçok alanda ilklere imza atmaya devam ediyor.

  mirza group çatısı altında düzenlenen ticari fuarlar ve 2013 yılından itibaren onursal başkanlığını yürüttüğü world of business club ile birlikte dünya çapında iş adamlarının aynı organizasyonda buluşmasını sağlayan mehmet öğütcüoğlu, world of business club çalışmalarıyla ülkemizin ekonomisine ve geleceğine katlı sağlamaya devam ediyor.
 • konsiad 'ın bir toplantısında tanıştığım ve hemşehrim olmasından gurur duyduğum başarılı iş adamı.

  kendisiyle kısa bir sohbet etme şansımız oldu. ülkesini seven ve ülkesinin geleceğinin dünya çapında başarılı markalar yaratmak olarak gören bir kişiliktir kendisi.

  umarım her şey gönlünce olur.
 • muhtemelen ismi aslında mehmet öğütçüoğlu olan beyefendi.

  yanlış başlığa entry giren suserlara duyurulur.

  edit: yanılmışım. :(
 • adı gerçekten de mehmet öğütcüoğlu olan beyfendi'dir.

  google search bile yapmadan enrty giren suserlara duyurulur.