• bazı insanların sandığının* *aksine 91'li falan olmayan, kim milyoner olmak ister yarışmasıyla hiçbir alakası da olmamış olan başarılı türk oyuncu.

2 mayıs 1990 doğumludur. liseyi antalya'da okuduktan sonra istanbulda koç üniversitesi'nde makina mühendisliği okumuştur. lise döneminde afs öğrenci değişim programı kapsamında cleveland'da bir süre yaşadığı öne sürülmektedir. (bkz: rabbime sordum cleveland dedi) üniversitede okuduğu sırada craft oyunculuk atölyesinde oyunculuk eğitimlerine başlamış ve sonrasında ekranlarda yerini almıştır.

patos reklamı, tatlı küçük yalancılar, yüksek sosyete tecrübelerinden sonra şimdi de lise devriyesinde başrol oynamaktadır. türkiyedeki mevcut aktörler arasında hem en yeteneklilerden hem de en yakışıklılardan biridir kanımca. şuan için kariyer olarak önü açık gibi duruyor zira bu iki özelliği barındıran oyuncu sayısı oldukça az.
  • patos reklamlarında oynayan, daha sonra tatlı küçük yalancılar'da gördüğümüz oyuncu. genç kesimden oyuncu diyebileceğimiz nadir isimlerdendir. sadece yakışıklılığıyla değil aynı zaman da (ki bence çok daha fazla) oyunculuğuyla öne çıkıyor.

gözümüzün aradığı değerlerden.
  • allah'ımm oooo ne de hoş çocuk diye beğendiğin adamın 25 yaşında bir sübyan olduğunu öğrenmek ne acı...

yüksek sosyete diye dandik bi dizi de aşırı parlıyor yalnız çocuk geleceğini iyi görüyorum. kıvançların, kenanların pörsüdüğü günümüzde genç kızların yakışıklı erkek idolü boşluğunu doldurabilir. melisa şenolsunile birlikteymiş, yakışıyorlar.
  • 24 şubat 2018 tarihinden itibaren kadıköy craft tiyatro'da killology isimli oyunla sahnelere geri dönen fanatik beşiktaşlı tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur.
  • maşallah maşallah.. kendisini, fotoğraflarında özellikle, (bkz: sense8) wolfgang karakterine benzetiyorum bağzı bağzı. başarılarının devamını dilerim. tatlış bir oyuncu.
  • kendisi asker arkadaşım olur.
    beraber mıntıka temizliği yapmışlığımız, tuvalet temizlemişliğimiz var. *
    oyunculuğunu bilmem, dizisini izlemiyorum ama insanlığı iyidir. adamdır.
  • abooo bu neymis boyle ya
  • bu adam jönse ben napolyonum.
  • zalim istanbul dizisinde ailenin ele avuca sığmayan evladı cenk'i oyanayan oyuncu.
    düşük bütçeli kerem bursin… darılmaca olmasın. dizide bu kerem bursin'e ne olmuş yahu yüzü böyle değildi bu çocuğun diye izledim.
  • hakkinda bu kadar entry olmasina sasirdigim oyuncu. annem sagolsun zalim istanbul izliyorum, ozan dolunay olmasa cekilcek gibi degil bazi kisimlari ama kendisi izlettiriyor. pek yakisikli, gideri var o ayri ama oyunculuguna da cok begeniyorum. cemre sarki soylerken bir bakisi vardi dedim heyt be, bizim de yerli dicapriomuz varmis, sirf tip diil yetenekte var. burdan sana kalpler, ve daha cok ekranda gorme dilekleriyle
hesabın var mı? giriş yap