• bi keresinde kendi ceza sahasının önünde dürürülmüş, orta yuwarlağa kadar yuwarlanmıştı, bi kaç dakika sonra yine düşürdüler, ben gidip yemek yedim, geldim, daha orta sahaya gelmemişti.
  • galatasaray'a gol atmasina ragmen kendisine sevgi duydugum bir kisidir. sportmendir. son 3 senedir 2. yari baslarken futbolu birakip birakmayacagi tartisilir. bence herseye ragmen turkiye'deki en iyi orta saha oyuncularindandir. besiktas'in kaptanligina secilmis ancak yonetimden muafiyetini istemistir.
  • turk futbolunun yeti$tirdigi en iyi orta saha oyuncularindan biri oldugunu du$undugum ki$i. 28 temmuz'da ilk kez bir jubile macina gidecek olmamin sebebidir. ayrica jubileden elde edecegi hasilati ve reklam gelirlerinin tumunu egitim gonulluleri vakfi'na bagislayacagi icin bir kez daha takdirimi kazanmi$ olup efendi ki$iligi ve mukemmel futboluyla unutulmazlar arasindaki yerini $imdiden almi$tir.
  • temmuz ayında jübile yapıcak olan futbolcu ..
    jübile maçı (bkz: milan)la oynanacak..
  • kendisine aynı yıllarda top koşturan başarılı bir ecnebinin adını nik olarak benimseten, mahalle arası futboldan acaip etkilendiği belli olan ve büyük olasılıkla oyun sırasında "şiiifo, şşiifoo evett" diye naralar atan emektar futbolcu.
  • jubilesi bile faydali insan.sayesinde demetrio albertini ve arkadaslari memlekete tekrar geliyorlar. bu sebeple minnet duyacagim bir insan olarak kalacak
  • 20 yillik futbol yasaminda hic kirmizi kart gormemis oyuncu.
  • beşiktaş'a gelmeden önce maraşspor'da oynuyordu.şifo lakabı da maraşdan kalmadır zaten.maraş o sene bu adam sayesinde tarihinde ilk ve son defa birinci lige çıkmıştı (lig bitmeden bilmem kaç hafta önce de küme düşmesi kesinleşmişti o da ayrı bi mevzu tabi).ufacıktım o zamanlar babam elimden tutar maraşspor'un maçına götürürdü beni.o zaman tribünler hep hafta dolu olurdu,gelenlerin çoğu da sırf bu adamı seyretmek için gelirdi maça.maraş birinci lige çıktığı sene şifo mehmet de lakabıyla beraber beşiktaşa transfer oldu.
  • gelmiş geçmiş en fantastik en deli jübileyi yapmış oyuncu. michael jackson konseri gibiydi.
  • başkaları tarafından yapıştırılmış belçikalı meslektaşının yaftası hariç herşeyiyle kalite kokan gerçek bir insan...
hesabın var mı? giriş yap