şükela:  tümü | bugün
  • sokak roportajlarini izleyince bu abimizin japonya asilli bir tc vatandasi olduguna kanaat getirdim.

soyle ki; 10 kisiden 8 kisi soyadini yanlis soyluyor.

japon belediye baskan adayi olarak

(bkz: memet ösaki)
  • ankara belediye başkanı seçilemeyecek aday.
  • bülent arınç'tan daha itici, daha antipatik siyasetçi gelir mi diye düşünüyordum ki böyle bir adam varmış.
  • nisan ayında ankara büyükşehir belediyesine kayyum olarak atanacak kişi.
  • bunca sıçmıktan sonra gece nasıl rahat uyuyorsun kayseriyi fetöye peşkeş çeken sayın ankara bbş adayı ?

bu sıçmıklarla elde ettiğin geliri çocuklarına nasıl yediriyorsun ?

gerçekten merak ediyorum.
  • herkes yanlış bir politika güden siyasetçi diyor oysa tam da bekleneni doğru zamanda yapan siyasetçi.
    ilk olarak akpnin bu secimdeki en büyük sıkıntısı ekonomiydi. bunlar unutuldu. konuşulmuyor. propaganda halkın çok da umurunda olmayan sahte belge vs. bir zemine çekildi.
    ikincisi ankara'nın ülkücü seçmeninin akpliden farkı yok. çok şey beklememek lazım.
    bazıları bu son olanların rte'nin bilgisi dışında olduğunu düşünüyor ki hala buna inananlar olduğunu bilmek çok komik.
  • metal kısımlarının yorgunluğunu merak ettiğim akp adayı.

metal yorgunluğu var deyip 2-3 sene sonra istifasını istemesin reis.
  • mal varlığı belgesi zafer çağlayan'ın reza zarrab'tan aldığı 240 bin euro'luk saat için hazırladığı peçeteden hallicedir.

doğruluğu nasıl teyyit edilmiş kim onaylamış belli değil.

akp ankara belediye adayı.

https://cdn1.ntv.com.tr/…e=both&v=20190315105744085
    https://cdn1.ntv.com.tr/…e=both&v=20190315105808851
  • ilkokul zamanlarında babası zengin, aşırı muhafazakar, eşyalarını sınıf arkadaşlarıyla paylaşmayan, herkese sataşan, hocalarına sürekli yalakalık yapan, sınıfta kavgaya sebep olan, dayak yiyince doğruca müdürün odasına koşan koca gözlüklü, koca kulaklı bi çocuk vardı. şimdi belediye başkanı adayı olmuş sandım ; ancak yaşımız tutmuyor.
    ayrıca kendisini tarz ve duruş olarak amerikada yaşayan bir hocaya benzetiyorum.