şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 2015 seçimlerinde mhp'nin afyonkarahisardan birinci sıra milletvekili adayı.
 • huseyin nihal atsızın 111. doğum gününe meclisteki konuşmasında yer veren mhp milletvekili.
 • attığı mesajlar yüzünden mağdurum. benim mhp ile afyonkarahisar ile mehmet parsak ile hiçbir alakam yok. bana izinsiz şekilde nasıl mesaj atılabilir. vodafone'a büyük bir heves ve istekle geçiş yaptığım günden 3-4 gün sonra bu milletvekilinin ilk mesajı geldi. ve böylece ismini öğrenmiş oldum. bu mesaj mhparsak yazısıyla geliyor ve cevap verilemiyor. kaldı ki tel numaramın daha önce kullanılmamış telefon numarası olmasını böyle alakasız mesajlar gelmesin diye özellikle rica ettiğim halde. ve öyle dendi bana "daha önce kullanılmamış bir tel numarası veriyoruz". mesaj ben daha en yakın bir iki kişiyle tel numaramı paylaştım paylaşmadım geldi. mehmet parsak'ın izinsiz mesajlarının sorumlusu vodafone'dur kınıyorum. ve vodafone'a telefonla ulaşamıyorum. aldığım bayii de arayın vodafone'u demişti. bari bu milletvekili bir çaresini bulsa. hatalıysa hatasını kabul etsin.
 • bu ülkü ocaklarında ne pişiyor, bunlar ne yiyor-içiyor bilmiyorum ama ortaya oldukça acayip bir ülkücü modeli çıkıyor...
  devlet bahçeli'yi son 40 yılın en büyük matematik dehası yapan bu ocak ve pişirdikleri, mehmet parsak'ı da schrödinger yapmış...

  --- spoiler ---

  mhp’nin akp ile anayasa çalışmalarını yürüten ismi afyonkarahisar milletvekili mehmet parsak, devam eden anayasa görüşmeleriyle ilgili olarak, "masaya 'ya bu doğru, ya değil' diyen aristo mantığı ile değil, 'o da doğrudur, bu da doğru, ikisi de doğru ama hangisi doğru’ diyen kuantum mantığı ile oturduk" dedi.
  --- spoiler ---

  tamam da bizim suçumuz neydi arkadaş, nasıl bir ülkede yaşıyoruz biz! azıcık acıyın lan bize...

  edit: kaynak - http://www.birgun.net/…ntigiyla-oturduk-137517.html
 • başkanlık anayasası görüşmelerinde mhp adına konuşacaktır. seçmeni tarafından yapılan eleştiriye zerre tahammülü yoktur. bugün konuşmasıni hdp'den sonra yapacaktır. çünkü izledikleri politika mhp'yi hdp'nin gerisine düşürmüştür. bu utanç onlara yeter diyeceğime artık utanmalari kalmamış.
 • su an konusmasini canli yayinda dinlerken ileri sarma istegi uyandirandir.

  (bkz: çok konuşup hiçbir şey söylememek)

  bu kadar dolandırdığına göre konuşmanın özeti "başkanlık sistemine evet diyoruz" olsa gerek... aaa ne kadar akıllıyım...
 • bir senede 180 derecede dönen parti üyesi, laf salatası yapan mebus.
 • an itibariyle bir milliyetçi hareket partisi milletvekili olarak kısaca, recep tayyip erdoğan'ın başkanlığı hak ettiğini laf kalabalığı ile ifade etmeye çalışıyor 9 ocak 2017 tbmm başkanlık anayasası görüşmelerinde.

  eğer bu başkanlı sistemi gelirse, tarih ve türk halkı kendisini vatan haini listesine yazacaktır. hiç kızmasın, üzülmesin ama şu an yaptığı budur.
 • akp'nin kendisine ne teklif ettiğini merak ettiğim insan. hadi bahçeli'nin durumu belli, tuğrul türkeş gibi asbaşkan olacak da sen tarihin tozlu sayfalarında nasıl bir yer kaplayacaksın arkadaş?
 • ne anlatıyon sen gardaş?