şükela:  tümü | bugün
  • türkiye büyük millet meclisi 23. dönem milletvekili. akp'li ve 5 çocuk sahibi.
  • zafer caglayan in danismani.

ciragan sarayi önünden rıza sarraf in kuryesinden nakit para alırken oldugu iddia edilen fotograflari yayınlanan kisi
  • bilinçaltının örgüt üyesi olmak için ideal olduğu iddia edilerek tutuklanan öğretmen.

yazıklar olsun!!

..
    sendikada öne çıktın
    sarı’nın eşi sevim sarı ise şöyle konuştu: “25 yıllık öğretmen, evi, işi belli olan iki çocuk babası bir insan örgüt üyeliğinden tutuklandı. emniyette eşim ‘yanlışlık yapıyorsunuz, ben sadece sendikacıyım, örgüt ile hiçbir bağlantım yok’ diyor, onlar da ‘biz biliyoruz senin örgüt ile bağlantın yok, sendikada çok öne çıktın, dilin çok sivrildi. onun için buradasın’ diyorlar. sonra savcılıkta eşim tutuklanınca sendika avukatlarımız soruyor ‘bu adam hiçbir şeye katılmamış ,neye dayanarak tutukluyorsunuz’ deyince savcı, ‘bilinçaltında örgüt üyesi potansiyeli var’ diyor. ve eşim 15 aydır tutuklu, ben iki çocuğumla birlikte her hafta üç saatlik yol giderek, eşimi ziyaret ediyorum. eşim içeride biz dışarıda mağdur edildik.”

http://www.radikal.com.tr/…in_kurbani_olmus-1186360
  • insanların eylemlerinin , fikirlerinin, davranışlarının ve sonunda bilinçaltının yargılandığını gördüğümüz olay.

''sendikada öne çıktın''
    ''dilin çok sivri'' diye 14 aydır mahkum edilen öğretmen.

vef tipi....

‘bilinçaltında örgüt üyesi potansiyeli var’ diyen'' savcı''

eline silah almamış ve hayatı boyunca almayacak insanları yıllardır ''terör örgütü '' adı altında mahkum ettiniz. tabii ki fikirlerimizi, düşüncelerimizi, toplum vicdanını, ailelerimizi mahkum ettiniz.
  • bilinçaltında örgüt üyesi potansiyeli olduğu iddia edilen 15 ay sonra serbest bırakılan öğretmen
  • milliyetçi hareket partisi tarafından 7 haziran 2015 genel seçimleri'nde amasya'dan aday gösterilen iş adamı.
  • hukukçular derneği başkanı.

hukukçu.

yaw he he..

adam az önce habertürk'te fidel okan'ın yanında, "cumhuriyet mitinglerine bayrak taşıyan kötücül chp belediyesi" diyerek bambaşka bir dünyada yaşadığını belirtti.

bu tip adamlar sayesinde cumhuriyet 'e, laikliğe ve özgürlüklere ne çok sarılmam ve herbirini ne çok korumam gerektiğini anlamış bulunuyorum yine,
    yeniden ..
  • milliyetçi hareket partisi tarafından 1 kasım 2015 türkiye erken genel seçiminde amasya' dan aday gösterilen iş adamı.

7 haziran seçimlerini yurt dışından eklenen oylarla kaybeden sarı' nın bu seçimi kazanmasına kesin gözüyle bakılıyor.
  • yeni yandas yetmesi; hukucuymus galiba. cnnturk'de denk geldim; konusurken adamin biyografisini koyuyorlar ya, bununkinde "amerika'da 1 sene ıngilizce egitimi aldi" yaziyor ha bir de frasa'da fransizca. yahu "amerikaya ingilizce egitimi almaya gitmek" ne zamandan beri entellektuel bir arti, bir kredibilite sayiliyor. bu yandaslarin seviyesi de o kadar dusuk ki "amerikada ingilizce ogrendim la" demek en buyuk artilari. bir de bunlara karsi tarafta oturtulan oyle guzide insanlar var; insan hicap duyuyor medyanin ne hale geldigini gorunce. yandas cikarmasa batacak, e buldugu en iyi yandas da sacmalamaktan oteye gidemeyen, yalan dolani dillendiren, ustune de amerika'da bir sene ingilizce ogrendi diye cv bilgisi girilen kisi oluyor.