• palu ailesi vakasında akli dengesinin yerinde olduğunu düşündüğüm tek şahıs..
  • kore gazisidir ve adam gibi adamdır.
  • yazık adam dişinden tırnağından artırdığıyla beslediği ailesinden tiksiniyor resmen, evlat -torun- sülale olsa sevilmez elemanlar konuştukça suratı ekşiyor. özellikle emine doğduğunda zerre sevindiyse hatırlayıp gülümsemesine acıyordur.
  • palu ailesi isimli gerilim/polisiye adlı dizinin bütün düğümlerini çözen muhterem zât.
  • bu palu olayina uzak kaldim hep.
    sadece bu sabah meraktan bir okuyayim dedim. isin icinden cikamadim ama olayin vehameti malum.

bir de arada yorumlardan, bazi videolardan kisaca bu mehmet dede'yi gordum.
    cok uzuldum yeminle.
    yasli ve kendi halinde bir adam, boyle manyaklarin ortasinda tek basina kalmis. ne sozunu dinletebiliyor, ne basini kaldirabiliyor. hayatinin son yillari zehir olmus.

allah yardimcisi olsun
  • 34 doğumlu, korede savaşmış . çatır çatır doğruları söylemekten çekinmeyen , palu ailesi olayını çözüme kavuşturmak için tüm bildiklerini anlatan canım dedem, anlat dedecim biz dinliyoruz
  • 1934 doğumlu kore gazisi, müthiş insan.

4 kere hacca gitmiş.

keşke sana çok daha hayırlı ve zeki çocuklar nasip olsaydı. sen çok zeki ve çok güzel bir insansın.
  • harika bir şey ya.85 yaşında ve zihni bulanmış torunlarından kat kat daha zihni sağlam bir adam.şimdi ne yapıyor ne ediyor merak ediyorum.allah selamet versin.
  • malum palu ailesinin cirkinlikleri günlerdir ortalığı kasıp kavuruyor. işlerim dolayısıyla izleyemiyordum bugün izlemeye başladim. o çocuklar torunlar nasıl bu adamın yakını anlamak zor. karanliklar içinde aydınlık gibi parlıyor.
hesabın var mı? giriş yap