şükela:  tümü | bugün soru sor
 • türkiye büyük millet meclisi 22. dönem milletvekili, chp

  vize - 1960, ibrahim nevzat - melahat - ankara üniversitesi siyasal bilgiler fakültesi - idareci - turizm bakanlığı bakan müşaviri, özel sektörde genel koordinatör, mülkiyeliler birliği genel başkanı, mülkiyeliler birliği vakfı başkanı, ankara üniversitesi siyasal bilgiler fakültesi vakfı 2. başkanı, kırklareli kültür ve dayanışma derneği genel başkanı - evli, 1 çocuk.
 • 32 arkadaşıyla şöyle bir kanun teklifinde bulunan milletvekili: http://www.ntvmsnbc.com/id/25292673/
 • twitterda beni takibe almış vekil. elin garibanını ne diye takip ediyor merak ettim.
 • 8 ocak 2013 redhack yolsuzluk dokümanlarında gözükmektedir ki beyazkalem.com.tr aracılığıyla cemaat ve örgütlenmelerine, anayasanln 98 inci ve íç tüzüğün 96 ve 99 uncu maddelerinden güç alarak bizzat başbakan recep tayyip erdoğan'a ayarın hasını vermiştir.

  https://docs.google.com/…xnzhfsupezmc/view?sle=true
 • https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/…01394_n.jpg

  ethem sarısülük hakkında muammer güler'e güzel bir soru önergesinde bulunmuştur
 • sosyal sorumluluk projeme destek vermesi için 10 dk sonra toplantıya gireceğim kırklareli belediye başkanı.

  kırklareli ile ilgili sorunlarını, isteklerini dile getirmek isteyen varsa yesertin..
 • ne zaman yanına bir istekle gidilse gençliğe destek verdiğine defalarca şahit olduğum gücünü gençlere olan inançtan aldığını düşündüğüm kırklareli belediye başkanı, düşünce yapısı olarak fazla avrupai olmasından mütevellit bazen kırklareli halkının kendini çağdaş diye tanımlayan kesimlerinin bile onu anlayamadığını düşünüyorum, gelecek seçimlerde oylarını arttıracağına inanıyorum kendisine akp hariç her kesimden saygı ve sevgi kitlesi oluşturduğu aşikar
 • sık sık bulgaristan'a kumar oynamaya gitmesi ile nam salmış, halihazırda kırklareli belediye başkanı.
 • kırklareli için cidden çalışan belediye başkanı.
  önce selanikteki atatürk’ün doğduğu evin aynısını yaptırdı, ardından istasyon caddesinde düzenleme gerçekleştirdi. üzerine kırklareli garı için şehrin değeri diye mücadele verdi ve son olarak çöp konteynırlarını yer altına almaya başladı.
  kumar oynuyor denilmiş.
  sanki casino ya beraber girdiler.
  hani bir hikaye var... ya neyse.
 • kendisi ile bir samimiyetim yok ama kırklareli belediye başkanı olarak yaptıklarını görünce bişeyler yazmak istedim. öncelikle göreve geldiği günden bu yana kırklareli’nin çehresini olumlu anlamda değiştirdiğini söylemeliyim. etkin bir belediyecilik anlayışıyla yeni projeler ürettiğini ve halkın mevcut sorunlarına hızlı çözümler ürettiğini belirtmek gerekir. bu arada chp’nin kronik sorunu olan parti içerisindeki muhaliflerle mücadele etmekte. ancak öncelikle bir seçmen olarak gözlemlediğim; halk tarafından büyük bir teveccüh ile karşılandığı. umarım önümüzdeki dönem seçilerek kırklareli için icraatlarına devam eder.