şükela:  tümü | bugün
  • partisince aday gosterilmedigi secime bagimsiz olarak girip kazanmasiyla akillara akp/sanliurfa/ahmet eşref fakıbabayi getirmis belediye baskanidir. bir kez daha is belediye oldu mu insanlarin partiden cok adaya oy verebileceklerini kanitlamistir.
  • kendisini tanımam etmem ama bir ilde bağımsız aday çıkıp başkan olmak büyük iş.

kırklareli'ne heykelini dikseler taşaklarına beton yetmez.

başarılar.
  • neden sevildiğini anlayamıyorum . kentin çok acil ihtiyaçları varken ki kent demeye şahit lazım, sanatçı getirmekten başka yaptığı bir hizmet yok. insanların memnuniyetini kazanmak ne kadar ucuz. kimse şaşırmasın , herkese ibret olsun.
  • bağımsız olduğu halde kırklareli'ni "ben chp'liyim" diye diye alan gerçek chp'li.

aday gösterilmemesi üzerine

"bu kararını gözden geçirmek zorundasınız. bizim tepkimiz partimizin kurumsal kimliğine asla değil, her zaman söyledim chp'nin 6 oku benim yüreğimde asla kimse sökemez. benim itirazım kırklareli halkının iradesine ipotek koyan o yönetim anlayışına karşıyım ben. makamı ve mevkii ne olursa olsun hiçbir güç kırklareli halkının iradesine ipotek koyamaz. bu bakımdan genel merkezimizin aldığı bu kararı gözden geçirmelerini diliyorum."

demişti.
  • bağımsız adaylığı ve şehri kazanması, kılıçdaroğlu'nun siyasi başarısızlıklarından biridir.
  • bir sene evvel kadar bir tv’de kırklareli’ni anlatmış, yaptıklarından bahsetmişti. öyle etkilenmiştim ki hemen twitter’a girip kendisine mesaj atıp tebrik etmek istemiştim ama o da ne ola ki! mesaj alımı kapalıydı.s.s

gerçekten hiçbir chp’liyi mehmet hocam kadar sevmemişimdir. gerçek atatürkçü. şehrine hizmetkar. güzel kalpli adam. belediyeciliğini analiz etmek bana düşmez sonuçta o şehirde bulunmadım bile ama dışarıdan çok iyi duruyor mehmet başkan.

bağımsız başkan. gerçek başarı. okuyorsa buraları tebrik etmek istiyorum kendisini. umarım güzel bir başkanlık süreci geçirir.
  • halkın desteğini arkasına almış başkan.

https://twitter.com/…tatus/1113379900122124288?s=19
  • kirklareli'de tum oylar tekrar sayiliyor. destege ihtiyaci var.
  • manisa yunusemre'de 21 oyla kaybeden iyi parti'nin itirazina ret veren ysk 200 oyla kaybetmis mhp için oylarin yeniden sayilmasina izin veriyor.
  • muharrem ince'yi destekledigi icin kilicdaroglu tarafindan ismi cizilmesine ragmen adayligini bagimsiz koyarak secimi kazanmistir.