şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bodrum ressamı olarak bilinen resim adamı.
  aynı zamanda behrengi'nin arkadaş kitaplardan çıkan küçük kara balığını da resimlendirmiştir.
 • bodrum'daki mehmet bolluğundan dolayı yerel çevrelerde "asker memet" olarak da tanınan rahmetli ressam. bir bodrum kupanız, tuzluğunuz, vesaireniz varsa üzerlerine bakmak suretiyle eserlerini görebilirsiniz. balık çizerdi bi de bol bol.
 • kendine has espri anlayışı olan, deli dolu, acayip kabiliyetli, yaptığım esprilere de en çok gülen cso kontrabas sanatçısıdır. üniversite yurdundaki anılarını defalarca dinleyebilirim
 • varlığın yeter. allah seni başımızdan eksik etmesin.

  (bkz: baba)
 • bir siyasinin şiirleri'ni de resimlemiştir.
 • bankacı.
  halen danışmanlık yapıyor.
  dolar kuru 4.40'a yaklaşınca, hatırlamadan edemedim.
  aralık ayında, dolar 3.80'lerde gezinirken, 2018'de 4.40'ı göreceği tahmininde bulunmuştu.
  kulakları çınlasın.
  haberde kariyeri hakkında bir şeyler var.
  denk gelirseniz, sözüne kulak verin.
  sonra şaşırmazsınız.
  haber
 • karadeniz teknik üniversitesi tıp fakültesi hematoloji anabilim dalının başkanı olan ve dünyanın en muntazam bıyıklarından birine sahip olan profesör gibi profesördür.

  gerek hastaya yaklaşımı, gerek akademik kariyeri açısından idolümdür. dünyanın en kibar insanlarından bir tanesi olup aynı zamanda bu kadar alçakgönüllü, yardımsever olması ve fakülte bünyesindeki en iyi insanlardan biri olması dolayısıyla kendisine karşı platonik, derin, kanlı hisler beslemekteyim.

  eğer hastası yoksa istediğiniz an odasının kapısını çalıp girebilirsiniz. muhtemelen kısık sesle sanat müziği dinliyordur ve bir şey okuyordur; içeri girdiğinizde de gözlüklerinin üzerinden size bir bakış atacaktır.

  altın gibi bir kalbi var. bu yüzden seviyoruz onu.

  eğer kendisine iletebilirseniz siz sayın okuyucu; keşke bu seneki mezuniyete veya baloya katılabilseydi. içim buruk ayrıldım mehmet sönmez ile bir pozum olmadan okuldan...
 • evlenmek istemediği için sevgilisi tarafından vurulan, sonrasında sevgilisinin yaralı cesedine müdahale edilmesini engellediği için can veren 24 yaşında gençtir.

  elbette ki feminazilerin dikkatini çekmez. elbette ki bu cinayet hakkında hiç bir feminist hesaptan duyar kasılmaya çalışıldığını görmeyeceksiniz, elbette ki hiç bir feminist bu haberi gördükten sonra "eğer başka birileri haberin farkında değil ise" üstünü örtmeye ve farkına varılmaması için mücadele etmeye çalışacak...

  elbette bazıları "bulmuş bir haber oradan vurmaya çalışıyor" gibi salak bir argümanla konuyu hiçe saymaya, olağanlaştırmaya çalışacak.

  derdimiz cinayet ne taraftan olursa olsun herkesin buna karşı duyarlı olması... erkekleri canavar gören ruh hastası bir ideolojinin peşinden değil, eşitliğin peşinden koşabilelim.
  ama zor...

  video