şükela:  tümü | bugün
  • bu gece bir milyon canlı para izliyorduk avustralyalı gençlerle. cevaplar tanıdık geldikçe merak ediyorlar. ben de simültane çeviriyorum. kitlendiler tv'ye. son soruda 800 bin tl kaybeden iki hatunun ilk sorusunun cevabı sarılı çizmeli mehmet ağa idi. kırk yıl ıkınsam çeviremezdim. burdan aşinalık var allah'tan mahcup olmadım ecnebilere. teşkür valla.
  • çok hoş bir nickname e sahip yazar arkadaş... nick i ile sabahın bu saatinde gülümsetmiştir sağolsun.
  • sözlükte gördüğüm nickler arasında en çok güldüğüm herhalde. pek şukela olmuş ya da bana öyle geldi bilemedim ama pek eğlendim.
  • lord'a kadar okuduktan sonra umarım gerisi düşündüğüm gibi değildir diye düşündüm, düşündüğüm gibi çıkınca da tutamadım kendimi bastım kahkahayı. türkçe kalıpların ingilizceye çevrimlerinin yaratıcı ve güldüren örneklerinden...
  • bir diablo iii karakteri. ustelik de "rare item" giyiyor.
  • gerçek dünyada gerçekleştiremediği kendini sözlükte gerçekleştirmeye çalışan biri.
  • 1960 larda gay liginden vazgecebilecegine inandigi icin bible camp a katilanlarin gunumuzdeki turkiye versiyonu. umarim kendisi bir gun kendisini oldugu gibi kabul etmeye baslayinca her seyin daha kolay geldigini anlayacak bilince erisecektir.
  • abilerinin yerini doldurmaya çalışan basit bir şakirt entry lerinden anladığım kadarıyla aynı zamanda eşcinsel
  • su katılmamış bir ______ ______ . artık zevkinize göre tamamlarsınız.