• ters ayakla o golü nasıl attı diye çok şaşırmıştım. maçın sonlarına doğru yaptığı amatörce hatayla şaşkınlığıma ve kafamdaki sorulara noktayı koydu.

önündeki topu taca atmaktan aciz çoban.
  • dün femme fatale kadınlar gibi oynamış oyuncu. önce umutlandırmış sonra depresyona sokmuş kişidir.
  • kendisi hakkında şöyle bir tespit yapılmış.
    https://mobile.twitter.com/…tus/1095394860289396737

çok haklı.
  • dünkü maçta ciddi hata yaptı ama fenerbahçe topal yüzünden kaybetmedi. daha kötü takım olduğu için kaybetti. topal'ın en az 4 tane kritik müdahalesi var, golü önleyen. 5.'sinde büyük hata yaptı, o da pahalıya patladı.

topal'ın sürekli oynamasına ben de karşıyım ama dün onun yüzünden kaybetmedik. bu seviyede oynayamayacak alper, ismail, şener gibi yetersiz oyuncularla oynadığımız için kaybettik. topal yeteneksizdir, hata da yapar ama savunma futbolunu bu seviye için yeterli derecede oynar. diğerlerinin ise "yeterli" derecede hiçbir yönü yok. takımın geri kalanının da onların eksiğini kapatacak, onları iyi gösterecek, hatalarını telafi edecek seviyesi yok.

topal artık ilk 11'de olmamalı ama dün akşamın suçlusu değil.
  • takımdaki 7. sezonu ve biz bu sürede sadece 2 kupa kazanabilmişiz!

bu takımın en büyük kanseri topaldır, diğeri de hasan ali. kimse kimseyi kandırmasın, bu ikisinin olduğu takımdan bir cacık olmaz ki olmuyor da,
  • "erzurumsporun ikinci golünde" sonra "zenitin ücüncü golü" diye yeni bir travma kazandim.
    en mutlu animda bile aklima gelip hayat enerjimi emiyor.

emegi gecenlere en icten dileklerimi iletiyorum.
  • kimse kimseyi kandırmasın, gol attığı yerden 100 kere vursun 80'i taca gider, 20 tanesi de stadın dışına gider.. takımla birlikte kendi de şoka girdi zaten gol olunca..
  • vaktiyle bu başlık keşke herkes mehmet topal'ın taşşağını yese gibi övgülerle dolup taşardı. hayat ne acayip, bir şeyler kötü gidince ilk fatura kesilenler geçmişte iyi gitmesini sağlayanlar oluyor.
    (bkz: içine edeyim böyle nankör karmanın)
  • adam, ronaldo vuruşu yaparak aldığı turu, topal ıskasıyla geri verdi. özet budur.
  • bugün yine formundadır. biz bununla amatör lige bile gideriz. yeter ki orta sahamızda kendisi olsun.bunu fenerbahçe orta sahasına kafadan yazan teknik traktörlerin futbol bilgisine en derin şükranlarımı sunuyorum.
hesabın var mı? giriş yap