şükela:  tümü | bugün
  • gülmekten yazamadığım fotoğraftır. adam zaten instagram'da linç yemiş, sözlük litven anlayışla karşılasın.

ekleme: yorumlardan şiir gibi bir tanesini alıntılayalım: "kadınlık halini makyaj yapmakla özdeşleştirip yüzünüze de bu çaresiz ifadeyi kondurmanız çok anlamlı olmuş gerçekten. kalsın, siz kutlamayın bizim mücadelemizi. deniz.sahin_"
  • who the fuck is mehmet turgut?

tanım: “ee sonra?” dedirten olay.
  • ülkemizde yapanın prim kasıp sükse yaptığı fakat hiç bir halta yaramayan içi boş eylemlerden sadece biri.
  • e güzel olmuş dediğim hareket. valla yakışmış. kadına destek anlamında nereye varmaya çalıştığına ise hiç girmiyorum.

edit: ha bu arada gerçek destek için bişey yapmak geldiyse içinden, mesela kadınlara fotoğraf çektirtip o fotoğraflardan sergi falan açsaydın makyaj yapmana da gerek kalmazdı.
  • on dakika bir boşluğum vardı sırf günlük lincimi atayım diye geldim.

kadını makyaj, etek ve topuklu ayakkabıya indirgeyen düşünce sistemine yazıklar olsun. kadın hakkında kadın değilken ahkâm kesen bana da yazıklar olsun.
  • sosyal farkındalık adı altında yapılan kişisel reklam çalışmasıdır.bundan öte tatsız tuzsuz yaratıcılıktan bir hayli uzak ve teknik olarakta zayıf bir fotoğraf.
    kadınları metalaştıran,tek tip hale getirip güzellik algısını tek forma indiren ve onları sadece birer tüketici olarak gören moda sektörünün birer neferi olup böyle duyar kasmak bana çok samimi gelmiyor..
  • adana il sınırı kebapçı tayfası viskiyi fazla kaçırınca işte böyle orjinal işler yapıyorlar.
  • gerçekten çok anlamlı ve bir o kadar da
  • ilgili fotoğrafı freddie mercury'e benzeten tek kişi ben miyim ?

http://www.aboutfreddiemercury.com/…0809_pd0038.jpg
  • farkındalık yaratayım derken saçmalamaktır.

kadını makyajla özdeşleştirmek çarpık zihniyetlerin ürünü.

bir sonraki yıl kucağında çocukla falan mı çıkacak?