şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bugün ki yazısında ak parti seçmenine yani halkın yarısına sokak ağzıyla hakaretler dizdiren gazete demediğim kağıt parçası yazarı.
 • sözcü'nün salt, kenan evrensel ulusalcı köşe yazarlarından. her iki yazısından birinde ulusalcı olmayanları aşağılar. ırkçıdır. kürt milletvekillerinin soyadlarını isimlerinin başına getirerek dalga geçtiğini düşünür. (tuğluk aysel, ayna emine vb). altemur kılıç'ın öldüğü gün koltuğunu boş bırakmayacak kadar iyi doldurur. kim daha çok kürtleri ve türbanlıları aşağılayacak yarışında emin çölaşan'la başabaştır. (ama çölaşan'ın hakkını yemek istemem. çölaşan bazan seviyeyi düşürmez)

  "deveyi diken" yazısında "kör bile aynı kuyuya iki kere düşmez" diyerek görme engellilere bakış açısının sağlık bakanına yakın olduğunu da göstermiş oldu. çapını hepten gösterdi.
 • 1950 yılında bulgaristan'ın kırcaali ilinin sindelli köyünde dünyaya gelen, sofya üniversitesi batı dilleri fakültesi'nde türk dili ve edebiyatı bölümü'nden mezun olan, öğretmenlik yaptığı yıllarda mehmet halilov adıyla birçok gazete ve dergide türkçe ve bulgarca haber, röportaj ve hikayeler yayınlayan, bulgaristan'da asimilasyon harekatına geçildiği 1984 yılı sonunda hükümetin politikasını desteklemediği için tutuklanıp belene kampı'na sürülen, bu kampta tam 485 gün kalan ve kurtuldum diye sevindiği an bir yıl daha bobovdol kasabasındaki tutukevinde cezalandırılılan, 1989 yılının mayıs ayında ise birkaç bavul, 2 çocuğu ve eşiyle viyana'ya gönderilip oradan 31 mayıs'ta türkiye'ye gelen, kitaplarını büyük bir zevkle okuduğum yazar.
  ayrıca türkiye gazetesi'nde muhabir olarak yaklaşık 10 yıl çalışmıştır.
 • sözcü yazarı.
  yıl olmuş 2013, aylardan 1 şubat. ancak haşmetli köşe yazarımız mehmet türker, başbakan erdoğan'a şok bir soru sormuş: esad eskiden diktatör değildi bir günde mi diktatör oldu?

  bu adam nerede yaşıyor? bu sorunun cevabını öğrenemeden ömrünü bitirmiş haberi yok.
  esad ölüp gidecek, hala aynı andaval soru.
 • son yazısı ile atatürk'ün selanik'te bulunan müze evinin ziyarete kapanması ve hükümetin yaklaşımını güzel bir şekilde kaleme almış yazar.

  yazısı için:

  http://sozcu.com.tr/…a-var-ataturkun-evine-yok.html
 • lazca çocuk kitabı çıkarılmasına karşı çıkan köşe yazarımsı.

  (bkz: sözcü)
 • bugünkü yazısında tdk'nın müsait tanımına yönelik eleştirisini ağır dille yapmış köşe yazarı.

  --- spoiler ---

  peki tayyip'in g.... kılı olmayı isteyen kadın nedir? onu da anlamak için tdk sözlüğündeki "o" harfi bölümüne bakın ve ne kadar müsait olduğunu anlayın!
  --- spoiler ---

  kaynak: sözcü
 • bugun yazdigi yazida nette donen geyik bir yaziyi dogru sanarak 300 bin tiraji olan gazetenen bir kosesini buna ayirmis. ah be amcacim, maskara olmadan once google amcaya danissan iyi olurdu.

  (bkz: atatürk'ün akp ve cemaat'e verdiği nizami ayar)
 • hayatını kaybeden sözcü yazarı. allah rahmet eylesin