şükela:  tümü | bugün
  • youtube'da genel olarak fotoğrafcilik dalında kaliteli içerikler üreten, kendisi de kaliteli bir arkadaş. takipçi sayısı kendisini yildirmasin, üretmeye devam etsin isterim.

    https://www.youtube.com/…l/uc1vs4m8x-e41jrrhouiuepw
  • youtuber kimliğinin yanısıra çok güzel sokak fotoğrafları çeken yetenekli arkadaş. youtube kanalına değinmek gerekirse her geçen gün üstüne katarak gittiğini düşünüyorum. benzer bir çok kanal olmasına rağmen farkını ortaya koymakta, üstteki user'ın dediği gibi bu hız ile devam ederse buralar degerlenir.
  • her daim kendini geliştiren bir insan olarak tanıdığım, sokak fotoğrafçılığı, lightroom dersleri ve genel olarak fotoğrafçılık ve video üzerine çeşitli içerikler hazırlayan fotoğraf sanatçısı. özellikle sokak fotoğrafçılığı konusuda, youtube kanalında teknik ve teorik olarak faydalı bilgiler sunmakta.

    sokak fotoğrafçılığını sümüklü çocuk, yaşlı insanlar ve popüler mekanlar olarak algılamanın ötesine geçip, teknik ve teorik bilgi sahibi olmak isteyen insanlar için "kendini geliştirdikçe bu gelişkinliğin yöntemlerini herkesle paylaşan" bir fotoğraf sanatçısı olması ise kesinlikle takdire şayan bir durum.