• akdeniz üniversitesi tıp fakultesi 5.sınıf ve en başarılı öğrencisi iken kolon kanserine yakalanıp ocak 2005 de kaybettiğimiz bir genç
  • 24 nisan 2023 tarihinde oynanan fenerbahce macinda, takiminin yedigi 3.goldeki hareketi nasil bir topcu oldugunu gosteriyor..dusunsenize forvet cizgiye kadar gitmis, ne yapacak topu durdurup iceri yonelecek degil mi. oyle de yapiyor ama bu arkadas aynen disariya dogru devam ediyor ve valencia rahat bir vurusla asistini yapiyor..
    bu stoper gercekten o pozisyonda o sekil bir pzoisyon aliyorsa degil milli takim ,2.ligde felan anca oynar..yada insanin aklina baska seyler geliyor..ama gencecik bir stoper kariyeri pahasina kirli islere girmez diye umalim..
  • ah shit, here we go again

tanım: istanbulsporlu futbolcu
  • hahhaa adam her fener macindan tersten kariyer macini cikariyor:) gecen seneki mac icinde entry girmistim . bu senede kadroda gorunce bastim fener 2.5 uste..saol kral ben senden raziyim.
  • gecen sezondan sonra bu sezon da fenerbahce macini bos gecmemis stoper. adaletin duzgun isledigi bir ulkede kesinlikle hakkinda sorusturma acilirdi ama burasi turkiye.
  • aslinda fena stoper degil. yerli rotasyonunda samet'den daha iyi olabilir
  • futbolcu olanı iyi bir koçluk ve eğitim ile çok sağlam stoper olur. uzun yıllar avrupa’da dahi oynar. nerede durması gerektiğini iyi biliyor.

yoksa cahil bir teknik direktör elinde heba olur.
  • trabzonspor altyapısında forma giyen 1998 doğumlu savunma oyuncusu.
  • az önce pozisyon bulmakta zorlanan galatasaray'a can suyu olarak kalenin ağzında güzel bir frikik sunmuş sözde “futbolcu”. bir de “bir şey yapmadım” der gibi ellerini kaldırması yok mu, gerçekten muhteşemdi. kerem'in de ayağına sağlık güzel attı.
hesabın var mı? giriş yap