şükela:  tümü | bugün
 • ankara umum otomobilciler ve şoförler esnaf odası başkanı.
  bundan önce minibüsçüler odası genel başkanıydı. kendisi şoförler odası başkanı olmadan hemen önce dolmuş ücretlerine 20 kuruşluk zam geldi(1.5 liradan 1.7 liraya). büyükşehir belediye başkanı melih gökçek, yiğiner'in seçileceği olağanüstü genel kurulda kürsüye çıkıp yiğiner adına vaatlerde bulundu. kızılayda cep sözü verdi mesela. bir belediye başkanı, bir seçimde; bir adayın lehine diğerinin aleyhine(karşı adayı seçerseniz nelerden mahrum kalırsınız konulu) konuşma yaptı.
  daha sonra ocaktaki olağan genel kurulda da sözlerimi tuttum diyerek yine bir vaatler konuşması yaptı.

  bu seçim sürecinden ilki ve melih bey'in konuşması ses tv'den de canlı yayınlandı. bu durum asla yargıya intikal etmedi.
 • dönemeç adlı dergideki pozlarıyla beni benden almış,sözde ankara'daki esnaf ve sanatkarlarımızı kolladığını iddia eden fakat ufak odalarımızı sallamayan başkan.
 • şu sıralar ankara'da neredeyse her taksi durağında devasa boyutlarda 'x taksi durağı mehmet yiğiner'le yola devam dedi' temalı pankartlar asılı. bunları görünce mehmet yiğiner'in ne kadar mübarek bir adam olduğu yönünde bir fikir edinmiştim. ta ki, bindiğim taksicilere bu konuyu sorana kadar.

  istisnasız her taksici, mehmet yiğiner'in mafya olduğu ve pankartları kendi hazırlatıp duraklara asılmasını emrettiğini söylediler. duraklar da mecburen asmak zorunda kalıyorlarmış. olur da asmayı reddederler ve seçimde tekrar mehmet yiğiner seçilirse, duraklarının kapanabileceğini söylüyorlar.

  bu ülkeyi 100 metre kazıp tekar inşa etsek, yine de pislikler temizlenmez.
 • "ankaralı taksiciler" bu mehmet yiğiner bey'i kast ederek şunu diyen bir pankart asmışlar:

  "galericiler taksi alırken soy, taksi satarken soy, seçimlerde taksiciden alamazsın oy" (habere git)

  aferin onlara.
 • (bkz: belko air)
 • ankara şöförler odası 2014 seçimini kaybetmiş kişidir.
 • melihçiğimi üzdü yeaa. seçilemedi görüyor musun. halbuki nasıl dürüst, demokraatik bi başkandı.

  (ara: gün olur devran döner)

  ek: o iki dönem önceki olağanüstü seçimle kimleri aç, evsiz bırakmıştınız, kimleri mesnetsiz iftiraların çamuruna salmıştınız hatırladınız mı acaba. ama yok öfke vicdanı unutturur tabii. onca usulsüz güce rağmen kaybediyorsanız bir de.

  darısı tüm cemaatçi oda başkanlarının başına.

  başbakanı bilmem ama biz iyi biliriz sizi.
 • olumu gosterip sitmaya razi etmek sozundeki sitmadir kendisi. zira rakibi bent ahlat ti. bu sene de ptt zor.
 • ankaragücü seçimlerinde yeniden başkan olarak seçilmiş kişi.
 • hakkında ciddi bir rezalet başlığı açılması gereken şahıs. çünkü şu açıklaması puanı 10/10 olan rezalet gibi rezalettir;

  "inşallah hızımızı kesmeden, siyasetçilerden de gereken desteği alarak süper lige çıkacağız" diye bir açıklama yapmış başkan.

  bu açıklamayı orta halli bir avrupa ülkesinde yapsa medya yıkılır, savcılar ne demek istediğini sorgular, siyasiler bu adamı kınar, halk galeyana gelir. ama bizde bırakın bunların olmasını, normal bir haber metninin içinde sıradan bir açıklama gibi geçiştiriliyor. yazık, çok yazık...

  kaynak