şükela:  tümü | bugün
  • youtube kanalı'nda borsadan altın ve dolara kadar bir çok konuda teknik analizler yapan kişi.

bir kaç videosunu izledikten ve piyasaların gidişatıyla beraber değerlendirdikten sonra analizlerinin ne kadar isabetli olduğunu göreceksiniz.

doların 6 iken bile kısa vadede 5.32'lere kadar gidebileceğinin sinyallerini görüyor ve bunları paylaşıyordu.

bu da twitter adresi. dün sansasyonel paylaşımlar yapıp insanları terse düşürenler kadar ilgi çekemediği için serzenişlerde bulunmuştu. açıkçası ben de neden bu kadar az ilgi görüyor anlamış değilim. takip etmekte fayda var.

yalnız şunu söyleyeyim adam hiç bi şekilde alın ya da satın demiyor. öyle bir şey beklemeyin ki zaten böyle bir riski de bu işi layığıyla yapmak isteyen kimse almaz alamaz diye düşünüyorum. kendi teknik parametrelerine göre epeyce göstergeyi ortaya koyup bunları takipçileriyle paylaşıyor. ne yapıp yapmayacağınız sizin mantık süzgecinize kalmış.
  • kimseyle polemik yapmadan, laf kalabalığına girmeden, aynı şeyleri bin kere tekrar etmeden sade ve anlaşılır teknik/temel analiz yapan bu arkadaşı tebrik ediyorum, takip ediyorum ve herkese de öneriyorum. fotoğrafı temel ve teknik yönleriyle önünüze koyuyor, riskleri ve muhtemel durumları sıralıyor. bunları da en sade şekliyle ve olabilecek en kısa sürede yapıyor. bu tür insanların sayısının artmasını diliyorum.
  • adam daha dün dedi btc ye dikkat buradan almak riskli dedi.
    ayakları yere sağlam basan. ne dediğini bilen bir analist.
    takipteyiz üstad.