şükela:  tümü | bugün
  • kemancı'nin söz yazari, deniz baykal/bülent ersoy olayinda yazihane sahidi, mehmet agar'in tanidigi, zamaninda bendeniz'le mahkemelik olmus adam. iliskileriyle görüldügü gibi klasik bir müzik camiasi büyügü.
  • artik susma programindaki hal ve tavirlarindan kendisinde alzheimer baslangici oldugunu dusundugum adam. bence acil tedavi olmaya baslamali.
  • seda sayan'ın programında kendini rezil etmeyi başaran insan
  • tarzı bana birini hatırlatıyor, kimdir bu şahsiyet diye biraz araştırma yaptığımda 12 sene bülent ersoy'la aynı evi paylaşmış, ister istemez tavrını tarzını almış bir isim. t: çaçaron bir şarkı sözü yazarı.
  • garip bir biçimde öglenden sonra programı sayesinde yeniden meşhur olmuş kişi.
    malum hale soygazi ve oğlu davası lakin benim dikkatimi çeken asıl bu adam.
    neden bu kadar fevri ve nasıl bu kadar emin ve nasıl bu kadar hadsiz.
    bir insana bu kadar yüklenmek o kadar tuhaf ki.
    hale soygazi olayında mesele doğru olabilir yalan da olabilir kaldı ki tarihlere baktığın zaman yani kağıt üzerinde zaten boş zamanı yok hadi onu geçtim ahmet özhan ile on yıl süren evliliği var ama bu adam inatla "o çocuk seninnnn" diyor.
    bir insanı yaftalmak bu kadar kolay mi neye dayanip oraya çıkıp bildigin vodvilini oynuyor.
    ve dahası elinde ne bir belge ne bir foto varken bunlari yapiyor.
    turk televizyon tarihinin geldiği noktayi bu ve bunun gibi adamlar sayesinde anliyoruz.
    bolca bağır hafif cinsiyetsiz ol meraklandir ve insalara çemkir.
    bunun genci de aynı yaşlı olani da ayni ve bizim halk da bu vodvilin şakşakçisi.