şükela:  tümü | bugün
 • üst edit: arkadaşlar şuanda bilecik söğüt jandarma ulaştırma eğitim taburunda askerim asker psikolojisi ile yazdım. her türlü yorumunuz başımın üstünde ama çomar hoş olmuyor. ben sadece bir saatte kazandığı parayı bağışlamasına sinirlendim. yoksa cem yılmaz'ı seven bir insanım hatta hokkabaz filminin sonunda ağlamışlığım bile vardır.

  mehmetçik vakfının yerinde olsam. mehmetçik vakfına para yatırdım açıklamasından sonra anında parasını iade ederim. mehmetçiğin senin bir saatte kazandığın paraya ihtiyacı yok. bu ülkenin ordusu o kadar aciz değil. sadece morale ve desteğe ihtiyacı var. askerler suriye'ye bir daha geri dönmeme ihtimali ile gidiyor. cem beyde destek vermedim ama para yatırdım diyor. sanki futbolculara prim veriyor.
  farz edin ki cephede savaşan bir askersiniz ve kimse size destek ve moral vermiyor ne hissedersiniz? demez misiniz ben kimler için canımı ortaya koyuyorum. kimler için savaşıyorum. ben ölürken onlar kim bilir hangi kanalda hangi dizi yada programı izliyor olacak. yoksa boşuna mı öleceğim. neden ülkesini çok sevenler cephede ölürken az sevenler gülüp eğleniyor diye düşünmez mi? askerlere para değil moral verin. çünkü onlar futbolcu değil...
 • adam en ünlü olduğu zaman 18 ay askerlik yapmış daha ne yapsın lan?

  edit:
  bolca miktarda mesaj alıyorum genelde yaşı yetmeyen yazar yahut çaylaklardan;
  askere 2000- 2001 yılında gitmiştir. o yıla kadar 1200'ün üzerinde gösteriye türkiye, avrupa ve amerika'da çıkmıştır.
  senaryosunu da yazdığı her şey çok güzel olacak filminde 1998 yılında başrol oynamış ve film o zaman 1.8 milyon izlenmiştir.(yurtiçi ve yurtdışı) reklamlar, star tv'de yayınlanan gösterileri vs. vs. yani en aktif döneminde 18 ay, er olarak yapmıştır askerliği.

  aynı dönemde askerlik yapması beklenen ve ünlü olan tarkan ise çeşitli yollardan askerlikten kaçmış ve bedelli açıklanınca da o şekilde yırtmıştır.

  bu entry bedelli yapanları kötülemek için yazılmamıştır, cem yılmaz'ın vatan için görevden kaçmayacağını belirtmek için yazılmıştır ki zaten kendisi de gösterilerinde bedelli olsaydı yapacağını söylemiştir.

  edit 2:
  cemcim gösteri için vip bilet 2 kişilik olsun cnm, optm by!
 • adam dünyayı dolaşmış mehmetçiğe moral vermek için, 100lerce gösteri yapmış askerlere, gelip zırlıyorsun burda, bi siktir git.
 • ülkemizin asla bir bütün olamayacağının kanıtı olan istek. kutuplaşmak için sürekli çaba sarfeden çok ciddi bir kitle var maalesef.
 • mehmetçik vakfının onurlu duruşunu gösterir.
 • (bkz: çomarlık belirten hareketler)

  koç holding'e de benzinlikleri iade etsin. demet akalın'a da bağışları geri versin.

  ya da sen şurdan silktir git?
 • çürük raporu alıp askerlikten kaçan siyasilerin çocuklarına tek laf edemeyip aslanlar gibi askerlik yapmış cem yılmaz'a vatanseverliği öğretmeye kalkan çomar beyanı.