şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sibel üremiş'e diss atmış.
 • (bkz: behzat b)
 • behzat ç.'de sürekli bira içilmesine bozulmuş hanımefendi. utanmamış, bir de bunu yazıya dökmüş. kısaca diyor ki "behzat ç. çok iyi diziydi ama sürekli bira içiyorlar, meyve suyu için, çay için, ayran için dizide." sana mı soruyorlar? biz sizin saçma sapan kanallarınızda yayınlanan dizilerde başı açık tüm kadınların kötü kadın çıkmasına laf ediyor muyuz, karışıyor muyuz? git başka dizi izle. mesela git o yazıyı yazdığın gazetenin televizyon grubuna söyle halk sağlığına, gençlere faydalı olacak diziler çeksinler. gece 10'da yayınlatıyorsunuz zaten behzat ç.'yi, milyon tane bip giriyor, izlediğimizden birşey anlamıyoruz, +13 yazısı sürekli ekranda duruyor. yetmiyor mu bu size? yayınlanamasınlar isterseniz bir de. sadece sizin istedikleriniz yayınlansın tüm televizyonlarda. demokratsınız ya, size yakışır böyle işler.

  tabii bunların asıl sebebi behzat ç.'nin sol görüşlü senaristlere sahip olması, ablamızı bu üzmüş, ç. soyadının che gueavara'yı andırmasından rahatsız olmuş, kıyamam.
 • sayın kayaoğlu; behzat ç. elma suyu içiyor aslında, asıl diziye.
 • birisinin kendisine hayal ve kurgu kavramlarını hatta antikahraman olgusunu anlatması gerektiğini düşündüğüm kişi.
  eğer buna kafayı takmış iyi ve toplumuna sorumlu bir psikolog ise bu hayal ürününü düzeltmeye değil bu hayal ürününü izleyerek kendi kavramıyla "yoldan çıkan" kitleleri iyileştirmeye uğraşmalı.
  türbanlı birinin toplumu iyileştirmesinden mi bahsettim ben az önce. bu kafa bu işi yasaklayarak yapar di mi? evet. türban da aynı mantık değil mi zaten. insanların kötü gözle bakmasını iyileştiremiyorsan yasakla.
 • behzat ç hakkında yazdığı yazıdan alıntı aşağıdadır.

  "alkol tüketim görüntüleri sadece bu dizi de değil. dizilerin tamamında böyle. her oyuncunun elinde çeşit çeşit alkol... ve özendirici şekillerde."

  bu kadın gençken ne tür şeyler izledi de acaba ne yaptı da sonradan böyle oldu, bu şekilde düşünmeye başladı merak ediyorum.
 • kendisi psikolog değil psikolojik danışmandır, http://www.haber7.com/…at-b-izleyicileri-dikkat.php yazısıyla gündeme gelmiştir. twitter'ında ekşi sözlükte günün ratinginin kendine ait olduğunu yazmış ayrıca https://twitter.com/#!/mehtapkayaoglu
 • akbaba ve hayaletten çay içmelerini istemiş olan kişi. evet, iyi fikir, ama gidip çayı kendisi koysun, yakışır.
 • tv8'de evlilikler hakkında açıklamalar yapmakta. işin garibi 40 yaşında ve bekarmış, hiç evlenmemiş. kelin merhemi olsa önce başına sürermiş. bu evlilik terapisi veren psikologların kendi hayatlarında erkek yok. bu nasıl bir mantık?
 • ömrümde ilk kez bir kitabı çöpe attım.
  2-3 sene önce belli ki faydası olur sonuçta terapist
  diye alıp kenara koymuş unutmuşum. dün bir okuyayım dedim.
  evi geçindirmek için işten gelen erkeğin öfkeli
  olabileceğinden kadının bunu şahsi algılamamasından
  pardon 'kadınının' sakin bir zamanda uysal bir dille
  konuşması gerektiğinden filan bahsediyor. bir de anlatımı
  o kadar bayağı ki sanki terapist değil de minibüs şoförü
  ahmet abi yazmış kitabı.
  ayrıca çok alakasız yerlerde allah, kitap, hayır kelimeleri geçiyor.
  sonra kadınla ilgili biraz bakınınca sebebini anladım.