• behzat ç.'de sürekli bira içilmesine bozulmuş hanımefendi. utanmamış, bir de bunu yazıya dökmüş. kısaca diyor ki "behzat ç. çok iyi diziydi ama sürekli bira içiyorlar, meyve suyu için, çay için, ayran için dizide." sana mı soruyorlar? biz sizin saçma sapan kanallarınızda yayınlanan dizilerde başı açık tüm kadınların kötü kadın çıkmasına laf ediyor muyuz, karışıyor muyuz? git başka dizi izle. mesela git o yazıyı yazdığın gazetenin televizyon grubuna söyle halk sağlığına, gençlere faydalı olacak diziler çeksinler. gece 10'da yayınlatıyorsunuz zaten behzat ç.'yi, milyon tane bip giriyor, izlediğimizden birşey anlamıyoruz, +13 yazısı sürekli ekranda duruyor. yetmiyor mu bu size? yayınlanamasınlar isterseniz bir de. sadece sizin istedikleriniz yayınlansın tüm televizyonlarda. demokratsınız ya, size yakışır böyle işler.

tabii bunların asıl sebebi behzat ç.'nin sol görüşlü senaristlere sahip olması, ablamızı bu üzmüş, ç. soyadının che gueavara'yı andırmasından rahatsız olmuş, kıyamam.
  • sibel üremiş'e diss atmış.
  • birisinin kendisine hayal ve kurgu kavramlarını hatta antikahraman olgusunu anlatması gerektiğini düşündüğüm kişi.
    eğer buna kafayı takmış iyi ve toplumuna sorumlu bir psikolog ise bu hayal ürününü düzeltmeye değil bu hayal ürününü izleyerek kendi kavramıyla "yoldan çıkan" kitleleri iyileştirmeye uğraşmalı.
    türbanlı birinin toplumu iyileştirmesinden mi bahsettim ben az önce. bu kafa bu işi yasaklayarak yapar di mi? evet. türban da aynı mantık değil mi zaten. insanların kötü gözle bakmasını iyileştiremiyorsan yasakla.
  • kendisi psikolog değil psikolojik danışmandır, http://www.haber7.com/…at-b-izleyicileri-dikkat.php yazısıyla gündeme gelmiştir. twitter'ında ekşi sözlükte günün ratinginin kendine ait olduğunu yazmış ayrıca https://twitter.com/#!/mehtapkayaoglu
  • akbaba ve hayaletten çay içmelerini istemiş olan kişi. evet, iyi fikir, ama gidip çayı kendisi koysun, yakışır.
  • sayın kayaoğlu; behzat ç. elma suyu içiyor aslında, asıl diziye.
  • ömrümde ilk kez bir kitabı çöpe attım.
    2-3 sene önce belli ki faydası olur sonuçta terapist
    diye alıp kenara koymuş unutmuşum. dün bir okuyayım dedim.
    evi geçindirmek için işten gelen erkeğin öfkeli
    olabileceğinden kadının bunu şahsi algılamamasından
    pardon 'kadınının' sakin bir zamanda uysal bir dille
    konuşması gerektiğinden filan bahsediyor. bir de anlatımı
    o kadar bayağı ki sanki terapist değil de minibüs şoförü
    ahmet abi yazmış kitabı.
    ayrıca çok alakasız yerlerde allah, kitap, hayır kelimeleri geçiyor.
    sonra kadınla ilgili biraz bakınınca sebebini anladım.
  • tv8'de evlilikler hakkında açıklamalar yapmakta. işin garibi 40 yaşında ve bekarmış, hiç evlenmemiş. kelin merhemi olsa önce başına sürermiş. bu evlilik terapisi veren psikologların kendi hayatlarında erkek yok. bu nasıl bir mantık?
  • (bkz: behzat b)
  • an itibariyle başörtüsünü çıkarmış olan ex-muhafazakar psikoterapist. facebook hesabında an itibariyle kendisine tepkiler yağmaktadır.*
hesabın var mı? giriş yap