şükela:  tümü | bugün
  • kardeşine üzülerek takip etmiştim. adalet arayışına destek veriyordum. fakat az önce beni facebook'ta engellemesiyle şaşırdım. bir iki yorum yazdım ve engelledi. peki neyden bahsettim de beni engelledi? anlatayım efendim;

15 temmuz'da köprülere, meydanlara indirilen hava harp okulundaki öğrencilerin tamamen suçsuz olduğunu söylüyor. tamam, buna katılıyorum. ama katılmadığım bir nokta var; 15 temmuz'dan önce cemaatin askeri okullara nasıl yerleştiğini biliyoruz. atatürkçü öğrencileri sindirip okuldan atmak için neler yaptıklarını da biliyoruz. o zaman bütün öğrenciler kardeşi gibi atatürkçü ve yurtsever olamaz dimi? yani oraya herkes hakkıyla mı girdi acaba? bu araştırılsın ve sicilinde cemaatin izine rastlanan öğrenciler yargılansın, bu sızmadan sorumlu, bu sızmaya göz yuman devlet görevlileri de yargılansın dedim. ve beni engelledi kendisi. enteresan.
  • kendisi kardeşi öldüğü günden sonraki bütün demokrasi nöbetlerine katılmıştır! ne ilginç değil mi, o meydandaki kitle senin kardeşini katlediyor, kardeşinin katlinin üzerinden saatler geçmiş ama sen o nöbetlere katılmayı daha uygun görüyorsun!

kendisi karakter sahibi falan değildir. ölmüş kardeşinin üzerinden prim kasmaya çalışan bir varlıktır. hatta son aldığım duyumlara göre ailesi bile kendisiyle görüşmemektedir.

murat senin yüzünü görse tükürürdü be kadın.