şükela:  tümü | bugün
 • kaş'da bir otel. darbe teşebbüsünün olduğu yılı saymazsak şu an ilk sezonunda. yeni restore edilmiş. oldukça modern bir mimariye sahip.

  odalar geniş. balkonu ve manzarası gerçekten güzel, insanın balkonda oturup baktıkça bakası geliyor. çoğu odanın balkonunda şeffaf kenarlı jakuzi var. bu güzel jakuzide keyif yaparak harika bir manzara izlenebilir. jakuzinin suyu biraz soğuk ama.

  havuzu güzel, sahile merdivenlerden ulaşılıyor. deniz durgunken çok keyifli ama öğleden sonra ciddi dalga oluyor (haziran sonunda). havuz etrafı ve diğer kullanım alanlarında kalite kendini hissettiriyor.

  personelin hepsi muhabbetşinas ve saygılı. barmeni (aynı zamanda dj ve başka işlere de bakıyor) oldukça yetkin, işini biliyor. harika playlistleri var. resepsiyon da benzer şekilde.

  oda + kahvaltı kaldık. 2 çocuk dahil toplam 4 kişi. kaldığımız odada kişi başı sezon fiyatı 1000-1500 arası. biz ise erken rezervasyonla yarı fiyatına almış olduk. kaş genel olarak pahalı bunu belirtmekte fayda var. havuz kenarında kola 10, patates kızartması 20 tl, salatalar ve makarnalar >30 tl. bence daha makul olabilirdi. mecburen yemek için sürekli merkeze inmek zorunda kaldık, çünkü her öğüne ailece 200 tl vermek gerekecekti. o fiyata paso balık yedik:)

  özetle kaş'daki elit birkaç mekandan biri. manzara harika. otelcilik hizmeti gayet iyi. ama biraz pahalı, sanırım bunun farkındalar ve öyle olmasını istiyorlar. bir daha giderim