• m3 music card serisi de abisi m6 nin aksine videodan ziyade audio kullanima yonelik olup fiyat-performans acisindan goz doldurur. tuttugum bir ureticidir meizu.
  • öncelikle meizu markasını 1 sene önce tanıyıp amiral gemisi olan telefonlarından olan 16th modelini satın alıp kullandım. sözlükte bile kendisi hakkında meizu 16th başlığında tecrübelerimi aktardım ve özelden msj atan 5-6 kişiye markayı ve telefonu övdüm. hala telefonla alakalı olan görüşümün arkasındayım hatta yakın çevreme daha geçen ay note 9 modelinden iki adet satın aldım. lakin 2 ay önce başıma saçma sapan bir olay geldi(telefondan çizik dahi yok ama iç ekran kırıldı) ve meizu türkiye'nin sattığı telefonun ekranını tedarik etmekte zorlandığını acı bir şekilde öğrendim. piyasaya çıkalı 1 sene bile olmayan telefonun ekranını resmi servisi olan kvk'a tedarik edemiyor koskoca meizu türkiye. sonuç olarak servis bana parasını dahi ödediğim ekranı takıp veremiyor keza bende olayı 2hafta önce tüketici haklarına taşıdım(satılan ürüne belirli bir süre garanti dahili veya harici teknik destek sağlamak zorunda firmalar) ve olay şu an orda. yaklaşık olarak 3 ay civarı sürüyormuş bu işlem. bunu buraya yazmak istedim çünkü yeni tanıttıkları 16t modeli için daha bugün bir arkadaş ile konuştuk ama bu tarz sıkıntıların olma ihtimalini göz önünde bulundurarak ürünlerini satın alın derim. kulaklığı olsun , bluetooth hoparlörü olsun gözü kapalı alın derim çünkü gerçekten fiyatını sonuna kadar hak eden ürünler yapıyorlar lakin sonrasında yaşayacağınız problemlerde yardımcı olmakta problem yaşadıkları bir gerçek.

edit: tüketici hakem heyeti telefon fatura bedelinin geri ödenmesine karar verdi. kararı meizu türkiye ofisine ulaştırdım. sağolsunlar 3 hafta oyaladilar parayı yatırırken ama sonunda parayı aldım. önce "aynı telefonu sıfırı ile değiştirelim" dediler. açıkçası orda çok kızdım arkadaş madem telefon var elinizde sök telefonu yedek parça olarak kullan veya mahkeme ile uğraştırma insanı ver yenisini seni burda yermeyelim, övelim. zaten haklıyım yasalarla belli bir kuralı uygulamak için illa karar bekliyorsun sonra yeni telefon verelim diyorsun. kabul etmedim çünkü ben telefonu 3.200e almıştım ama su an 2.400 falandı ilk başında deseler bunu yinede alırdım ihtiyacım vardı telefona ama çıkıp beni 3 ay bekletip üzerine dersen böyle bir şey adam da sana güler geçer. sonuç olarak ürünleri güzel lakin türkiye ayağının iyi yürütülemediğini düşünüyorum. su an xiaomi mi 9t pro kullanıyorum yine bi amiral gemisi getirirlerse alabilirim ama garantisine güvenerek kullanmam orası net.
  • üst modellerinde samsung'un exynos yonga setini kullanan telefon markası.

yani meizu 15 pro aslında galaxy s8 ve note 8 kadar yüksek performanslı demek oluyor bu.
  • kulaklıkları tam bir fiyat/performans canavarıdır ve bu konuda gereğinden fazla mütevazı davranmaktadır.
  • ülkemizde digital market tarafından satışına başlanan telefon markası
    (bkz: meizu mx4)
  • bugune kadar bilimum ipod modellerını kullanmıs bırı olarak rahatlıkla "olmuş" dıyebılecegım bır mp3/vıdeo oynatıcısı.

hayatıma yön veren 4 fılmı atıyorum ıcıne, bunları bılmeyen ese dosta gosterıp bır nevı sınema sektorune katkıda bulunuyorum.

(bkz: noi albinoi)
    (bkz: englar alheimsins)
    (bkz: factotum)
    (bkz: leaving las vegas)

bonus olarak heima
  • türkiye'ye resmi olarak giriş yapan firma.
  • fiyat performans cihazı üreten bilindik çinli firmalardan birisi.
    tasarım olarak güzelliğin yanında flyme ara yüzü ile akıcı bir performans sunmaktadır.
    telefonun arka yüzüne de ekran koymayı denemiş bir firmadır.
    bana göre en büyük eksisi mtk işlemcidir.
    snapdragonlu cihaz üretildiğinde rahatlıkla alınabilir
  • henüz deneme aşamasında son kullanıcı ne zaman görür bilemem ama şarj olayında yeni bir rekora imza atmışlar. 3000 mah pili 0 dan 100 e 20 dakikada doldurmuşlar. şarj edilirken pil 38 dereceye kadar ısınmış.

https://youtu.be/t_2amr3fq_m
hesabın var mı? giriş yap