şükela:  tümü | bugün
  • kablosuz kulaklık. ben 123 tl'ye sahip oldum ve oldukça memnunum. şarjı 6 saate yakın gidiyor. mikrofonu da tatmin edici. malzeme kalitesini test edecek kadar zaman geçirmedim henüz ama alırsanız pişman olacağınızı düşünmüyorum.

7 mart 2017 edit: ses kısma ve aynı zamanda şarkı atlatmaya da yarayan tuşu kırıldı.
  • 110 liraya aldım sahibinden'den bir vatandaşımızdan.

kargo parasını kendisine kitledim.

fiyat-performans açısından mükemmel olduğunu düşünüyorum.

ofiste tüm gün dinliyorum, akşam serviste dinliyorum, gidip bi posta da evde dinlesem bile şarjı bitmiyor, akşam evde otururken şarj ediyorum ve psikopat olduğum için gece yatarken bir daha dinliyorum.

tavsiye ederim.

tişikkürler.
  • kulağa tam oturmadığı için iyi ses veremeyen kulaklık. ses kalitesine önem veriyorsanız almayın.
  • öncelikle bu şukela ürünü bana tavsiye eden, mesaj atan, ilgilenen sözlük yazarı arkadaşımıza çok teşekkür ederim. mesajlar arasında, bir gün bulup, nikini görüp bu entrye edit atarak ekleyeceğim, çok teşekkürler dostum. sözlük yine farkını, kalite ve klasını gösterdi, ekşiliğini konuşturdu, sonra kulağa tam oturmadığını düşünenler şuna bir baksın:

philips shb5250bk.

bu, meizu yeni geldi ve nefis oturuyor, ikiside var, üstelik bu meizu çok çok çok daha iyi.

philips shb525... aldıktan ve uzun bir entry yazdıktan sonra

edit, ek:

aldım, kullandım. bir yazar arkadaş düşünüyormuş philips'in yukarda bahsettiğim modelini, bende ikisi de var. filips sert plastik olduğundan kulağımı acıtıyor ve hiç oturmuyor. bundaki silikon çok çok iyi, yumuşacık ve bana süper oturdu. ayrıca yapısı, ergonomisi harika. ses aç kapama, kumandası çok kolay ulaşılabilir yerde. ses açıp yükseltme ve ses kapayıp kısabilme tuşlarına uzun basarsam diğer parçaya gitme, geçmiş parçaya dönme gibi özellikleri var. tam çözmedim, var oğlu var. samsung un nabız ölçerli ama son model tabletini görüp tanımayan 500 küsür liralık gear bilmemne rezaleti gibi skandal bir ürün değil. önce onu aldım, haftalarca servis uğraşıp çözemeyince bir kart verdiler, gidip geri verdim o gear bilmemneyi. 600 e yakındı fiyatı, şimdi bu ikisini aldım, hala kardayım. hediye diye 3. sünü düşünüyorum ve filips olmayacak, meizu olacak ve bu 600 tllik gear a göre yine karda olucam, zaten airpods a yaklaşamadık bile ve airpods un boyun bağı lazım birde.

ve en önemlisi ergonomisi, philips'in kumandasımı, pilimi, neyse çok kötü bir yerde ve sürekli düşüyor. özetle, filips aldığıma çok ama çok pişmanım, keşke almasa idim, bunun ikincisini alsaydım diyorum. faturasını bulsam, üşenmesem gider kesin iade ederdim. şimdi aman canım, cepte yedek dursun, lazım oldumu kullanırım hem kırılsa, kaybolsa hiç üzülmem, hatta sevinirim diye bu bihilibsi taşıyorum.

özetle almayın philips, meizu alın derim. ben n11.com dan meizu aldım, öbürü mediamarkttan. bu kulaklığıda değerli bir yazar arkadaşımız tavsiye etti, kendisine çok teşekkür ederim. hemen hızlıca gönderdiler. ikinciyi almayı, arkadaşlarıma hediye etmeyi çok ciddi düşünüyorum, bakalım.
  • çok beğendiğim 3 aydan fazladır kullandığım kulaklığım. türkiye'de 150 tlye satılıyor en ucuz, aliexpress'te 110 tl civarına bulmak mümkün.

-şarjı çok iyi gidiyor. yoğun(aralıksız) kullanımda bana 7-8 saat gidiyor.
    -kısa süre şarjla uzun süre müzik dinlenebiliyor.
    -2-3 günde bir şarj ediyorum.
    -ses kalitesi iyi ve sesi yüksek çıkıyor.
    -son seste dışardaki sesi tamamen kesiyor, yürüyüşünüz bile değişiyor, ortamdan kopuyorsunuz.
    -kulağa oturmuyor diyenler için farklı boyutta kulak başlıkları var size uygununu seçebilirsiniz.
    -kulaktan düşmüyor özgürce yürüyebiliyorsunuz kablolara takılmadan.
    -kutusunda küçük bir kulaklık kutusu çıkıyor. ürünün kendi kutusu da efsane atmak istemeyeceksiniz.
    -sadece renk seçeneği olarak full siyah bi model isterdim. kırmızı/siyah ve beyaz olarak 2 modeli var.
    -geçen bi arkadaş gördü kulağımda baktı beğendi bana da alsana dedi, aldım şu an baya memnun.

fiyatına değer muhteşem bi ürün.