şükela:  tümü | bugün
  • 110 liraya aldım sahibinden'den bir vatandaşımızdan.

kargo parasını kendisine kitledim.

fiyat-performans açısından mükemmel olduğunu düşünüyorum.

ofiste tüm gün dinliyorum, akşam serviste dinliyorum, gidip bi posta da evde dinlesem bile şarjı bitmiyor, akşam evde otururken şarj ediyorum ve psikopat olduğum için gece yatarken bir daha dinliyorum.

tavsiye ederim.

tişikkürler.
  • kulağa tam oturmadığı için iyi ses veremeyen kulaklık. ses kalitesine önem veriyorsanız almayın.
  • çok başarılı bir kulaklık. minimal tasarımı ile elinize ayağınıza kablo dolaştırmadan kullanabiliyorsunuz. ses kalitesi de gayet iyi.

boynumda taşırken acaba kaybedermiyim korkusu yaşamıyor değilim. kaybolmaması için kullanmadığınız zaman kulaklıkları mıknatislerinden birbirine tutturarak düşürme riskini azaltmanız gerekiyor.

edit: usb şarj girişi beş ay sonra bozuldu. zaten baştan beri pek sağlam durmuyordu. çok da kaliteli değilmiş anlaşılan.
  • ses kalitesi olarak iphoneun yaninda gelen kulaklik ile kiyas edebilecek biri var mi merak ediyorum.

bazi yorumlar iyi bazi yorumlar vasat oldugu yonunde ses kalitesi açisindan.

ben acikcasi iphone kulakligindan epey memnunum.
  • uzun süre kullandığım kulaklıktır.
    sevdiklerim:
    - mikrofonu gayet iyi
    - iki kulaklığı da takınca dış seslerden epeyi arınıyorsun
    - ses kalitesi earpods ayarında
    - hızlı şarj olup geç bitiyor
    - beyaz rengi güzel

sevmediklerim:
    - ses kısma açma kontrol aparatı kalın (batarya olduğu için sanırım)
    - bluetooth bağlıyken kontrol aparatındaki küçük ışık durmadan yanıp sönüyor
    - kulağa takılan yeri, aynadan baktım, çok dışa çıkıntılı. (kulağın içine giren kısım değil, diğer kısım)

sevmediğim özellikleri umursamıyorsanız daha sayamadığım güzel özellikleri var. alabilirsiniz.
  • sennheiser cx300ii kullanan biri olarak memnun kaldığım kulaklık. açmak veya kapatmak için uzun uzun orta tuşa basmak gerekiyor, bunun yerine tek basmayla açılsaydı çok daha iyi olurdu diye düşünüyorum.
    çok hızlı şarj oluyor bir de.
  • https://tr.gearbest.com/….html?wid=90&lkid=13062872

indirim kodu: trgb18020901 ile sadece 25 usd.
  • kulak ici gibi görünen ancak aslında standart yuvarlak kulaklık olan modeldir. zamaninda bir adet edindim, ses izolasyonunu hiç beğenmedim ve sattım.
  • geçen hafta indirimle 103 liraya aldım. denemek için 1 kere kullandım. cihaz sorunsuz.

bende bi dolu kulaklık var ep51i aldığım paraya satıyorum.