• ses kalitesi olarak iphoneun yaninda gelen kulaklik ile kiyas edebilecek biri var mi merak ediyorum.

bazi yorumlar iyi bazi yorumlar vasat oldugu yonunde ses kalitesi açisindan.

ben acikcasi iphone kulakligindan epey memnunum.
  • geçen hafta indirimle 103 liraya aldım. denemek için 1 kere kullandım. cihaz sorunsuz.

bende bi dolu kulaklık var ep51i aldığım paraya satıyorum.
  • uzun süre kullandığım kulaklıktır.
    sevdiklerim:
    - mikrofonu gayet iyi
    - iki kulaklığı da takınca dış seslerden epeyi arınıyorsun
    - ses kalitesi earpods ayarında
    - hızlı şarj olup geç bitiyor
    - beyaz rengi güzel

sevmediklerim:
    - ses kısma açma kontrol aparatı kalın (batarya olduğu için sanırım)
    - bluetooth bağlıyken kontrol aparatındaki küçük ışık durmadan yanıp sönüyor
    - kulağa takılan yeri, aynadan baktım, çok dışa çıkıntılı. (kulağın içine giren kısım değil, diğer kısım)

sevmediğim özellikleri umursamıyorsanız daha sayamadığım güzel özellikleri var. alabilirsiniz.
  • 110 liraya aldım sahibinden'den bir vatandaşımızdan.

kargo parasını kendisine kitledim.

fiyat-performans açısından mükemmel olduğunu düşünüyorum.

ofiste tüm gün dinliyorum, akşam serviste dinliyorum, gidip bi posta da evde dinlesem bile şarjı bitmiyor, akşam evde otururken şarj ediyorum ve psikopat olduğum için gece yatarken bir daha dinliyorum.

tavsiye ederim.

tişikkürler.
  • 6 aydır kullanıyorum; ses kalitesi olarak elbette kusursuz değil ama ortalamanın üstü kullanım zevki alınabilecek bir ürün. ayrıca şarj olayı da belirtildiği gibi çok hızlı. olumsuz yön olarak şimdilik söyleyebileceğim tek nokta var. o da şarj girişinin olduğu kapak kopacakmış hissi veriyor.

yurtiçindeki fiyatlara nazaran çin'den daha uygun alınabilir. ben kargo dahil 100 liraya aldım ve 2 haftada teslim edildi. tabi bu süreçte takipli hava kargonun da etkisi vardır diye düşünüyorum.
  • sennheiser cx300ii kullanan biri olarak memnun kaldığım kulaklık. açmak veya kapatmak için uzun uzun orta tuşa basmak gerekiyor, bunun yerine tek basmayla açılsaydı çok daha iyi olurdu diye düşünüyorum.
    çok hızlı şarj oluyor bir de.

edit; 2. yılında batarya performansı yerlerde. üstelik çok da sık kullanmadım şimdiye kadar, ortalama haftada 2 saat ancak kullanmışımdır.
  • çok başarılı bir kulaklık. minimal tasarımı ile elinize ayağınıza kablo dolaştırmadan kullanabiliyorsunuz. ses kalitesi de gayet iyi.

boynumda taşırken acaba kaybedermiyim korkusu yaşamıyor değilim. kaybolmaması için kullanmadığınız zaman kulaklıkları mıknatislerinden birbirine tutturarak düşürme riskini azaltmanız gerekiyor.

edit: usb şarj girişi beş ay sonra bozuldu. zaten baştan beri pek sağlam durmuyordu. çok da kaliteli değilmiş anlaşılan.
  • bende bunu sporda kullanıyorum, gayet yeterli bence. fikir vermesi için belirteyim; 2018 mart ayında gearbest üzerinden anlık indirimden 20 dolara aldım.
  • suya dayanıklı olduğunu ufak bir mallıkla test ettiğim kulak içi kablosuz kulaklık modelidir.
    çamaşır makinesinde 1 saat 20 dakika 30 derece ve 1000 devirde renklilerle beraber yıkadım. tık demeden çalışıyor ve renk de vermedi
    edit: bozuldu amk :(
    edit 2: tekrar çalışmaya başladı :)
  • 1 sene kadar önce beyazını almıştım. sonra kız arkadaşım kullanmaya başladığı için ona bıraktım ve şimdi kendime ve anneme kırmızı renginden aldım.

performans/fiyat dengesi gayet güzel. bir marshall ya da beats kalitesi beklemeyin nihayetinde 160 lira para ödüyorsunuz. basslar çoğu kişinin dediği gibi başarılı ama tizler biraz cızırtılı olsa da son derece yeterli. kulaklığın kutusunda farklı boyutlarda 3 tane ayrı kulaklık silikonu bulunmakta. benim kulağımdan sürekli terden dolayı düşüyordu, silikonu değiştirdikten sorun ortadan kalktı. magnet özelliği ise kulaklığı kullanmıyorken boynunuzda tutmak için çok başarılı. içinden çıkan kulaklık kutusu ise çok başarılı ve estetik.

kulaklığın kırmızı-siyah renginin çok estetik ve güzel tasarlandığını düşünüyorum. dışarıya da hoş bir görüntü veriyor. sadece kontrol paneli koşarken biraz sağa doğru ağırlık yapıyor ama kabloyu kafanızın arkasına alırsanız sıkıntı olmuyor sadece şarkı geçişleri için kontrol paneline erişim biraz daha zor oluyor.

kulaklığa ben 7.5/10 verebilirim. gayet başarılı bir kulaklık. eğer ucuz ve kaliteli bir seçenek arıyorsanız tercih budur benim kanaatim.
hesabın var mı? giriş yap