şükela:  tümü | bugün
  • kadının normal fotoğrafı ve ceset fotoğrafı arasında gittim gittim geldim. hayatı sorgulatan fotoğraflardır.

edit: linki benden isteyip duruyorlar. midesi bulanan açmasın. komik kedi videoları

büdüt: ya kardeşim bir ton mesaj atmayın lütfen, linki tıkladığınızda karşınıza bir anda bööö diye fotoğraf çıkmıyor, epey altlarda yani. yanlışlıkla tıklayan fotoğrafları görmeden çıkar zaten.

son edit: ya affedersiniz ama kafamı siktiniz kafamı, ne güzel hayatı sorguluyordum amk. linki kaldırdım yerine komik kedi videoları koydum. +18 fotoğraflar psikopatların duygularını depreştiriyormuş.

en son edit: valla kimseyi kırmayım diye soran herkese linki gönderiyordum ama öldüm yeter. bir bitmiyorsunuz yılanoğulları. hakikaten psikopatsınız amk.

en son edit plus : "bıkmışsınızdır biliyorum ama link?" bıktım.
  • meksika’da insanın yaşaması mucize zaten dediğim kan donruran cinayet.
  • birine bu kadar kin duyulması mümkün olmayan bir cinayettir. bu adam kesinlikle ağır bir ruh hastası, linklere tıklamamanızı öneriyorum, bizim bakamadığımız şeyleri bu adam oturup yapmış, böyleleri yaşamayı hak etmiyor.
  • (bkz: sıcağı sıcağına)
    yakın geçmişte türkiye de olan ve olmaya devam eden ancak yayın yasakları nedeni ile haberdar olamadığınız bir cinayet haberi.
  • güzel de kadınmış şerefsiz herif idam şart

hangi kafayla iğrenmeden böyle bir vahşilik yapabilir bir insan aklım almıyor

kadın adama göre çok genç.büyük ihtimalle kıskançlık cinayeti olabilir ama bu durum böyle bir vahşet yapmasına neden değildir.insan düşmanına bile bunu yapmaz
  • latin amerikanın çoğu ülkesinde yaşanabilecek cinsten bir cinayet. bu cinayetin oralardaki haber değerinin köpeğin insanı ısırmasından çok bir farkı yoktur muhtemelen.
  • bu tarz insanlıkla asla alakası olmayan varlıkları şehir meydanlarında ateşe atıp yakacaksın. gerçekten yakacaksın, çektirdiği acıları tamamen hissede hissede ölmesi gerekiyor bu orospu çocuklarının.
  • linkleri açmayın.

insan nasıl böyle bir şeyi gerçekleştirebilir anlamak mümkün değil.
  • kadının ölü bedeninin fotoğrafına bakarken ne düşüneceğimi bilemediğim rezalet olay.

sözün bitti yer dedikleri lokasyon tam olarak burası olsa gerek.

insanlık çoktan ölmüş hatta toprak altında çürümeye başlamış bile.
  • hassas bünyeleri aşırı rahatsız edecek görüntülerdir.