şükela:  tümü | bugün
212 entry daha
  • çok üzücü, kim bilir ölmeden önceki gün ne hayalleri ne düşünceleri vardı hayat hakkında, en son neye gülmüştü hangi müziği son kez dinlemişti son kez kime ağlamıştı mesela. katil peki? bir insan hepimiz gibi oyun oynayarak okula giderek yaşıyor ve bir gün sevdiği birine bunu yapacak kadar insanlıktan çıkıyor. nasıl olabilir anlayamıyorum, çok kötü be.
  • bir insan bunu yapmaya nasıl karar verir ve eyleme geçer gerçekten çok garip, uyuşturucu etkisi vs. hiç inandırıcı gelmiyor. öyle olsaydı hergun onlarca müptezelin birbirini doğramasi gerekirdi. olay çok daha farklı bı sebepten ama nereden bakarsan bak orospu çocukluğu net.
  • anlamiyorum bunu. sizin nasil bir özgürlük anlayisiniz var? basliga girdim, basligi acana mesajlar gelmis de, silinsinmis de. eee? kendiniz niye baktiniz o zaman?! niye bakiyorsun kardesim? baktiktan sonra, aman ben baktim sen bakma! salakmisiniz? burasi eksi ve internet. cocuklarinizla konusun bu tarzda. terbiyesizlik!

konu asil o resimlere bakilmasi degil. o linke basan bilerek basar. babammisin bana karisacak? konu, gazeteci olsan bile, milletin kendine birakacaksin bunu. evet her gün dünyada neler oluyor. görüyoruz bunlari. bir haberi anlamam icin kendim arastiririm, sorgularim. hic ve hic bu baslikla alakasi yok. yani resime bakip, agzimdan sular gelmiyor ölü insani görünce. hanki konu olursa olsun, böyle olmaz.

bana istek mesaji atana verecegim inadina linki! (yoksa burayami koysam..)
  • başından beri trump'ın duvar örme konusunda haklı olduğunu düşünüyorum. bu hispaniklerin yarısı manyak, katil, uyuşturucu kaçakçısı, çocuk tecavüzcüsü tipler... adam cidden haklı.
  • guzelim kiza nasil kiydin len orospu cocugu. erkekligimden utandim...
  • #102085178 annen de senin gibi düşünseydi peçetede bir yumurta veya spermdin uyandırayım.
  • gore içeriklere alışık olanları etkilemeyen fotoğraf.
  • ben de bu link isteyenleri anlamıyorum. indir kendinden vpnli aloha gibi program.
    ondan sonra beatgore'a mı gidersin, crazyshit'e mi gir bak işte.
  • (bkz: dexter)
12 entry daha