şükela:  tümü | bugün
  • nerede geri kalmış bir devlet ve toplum orada mucizeler fışkırıyor
  • böyle saniyelik olayların gerçekleşmesi esnasında birisinin video kaydında olması daha büyük bir mucizedir.
  • böyle dünyevi objelere uhrevi manalar verme hastalığı sadece biz müslümanlarda var zannediyorduk. gerçi burası da meksika'ymış. demek ki bu işler din ile alakalı değil, biraz da insanların ve toplumun gelişmişlik düzeyi ile alakalı galiba.
  • optik yanılsama değilse bile en iyi ihtimalle kilisenin turist çekme çakallığıdır. heykelin yerine geçirilmiş makyajlı bir aktörün kameraya poz vermesinden daha kolay bir yöntem olamazdı sanırım.
  • bir an "eduardo mu lan o? ha, yok, değilmiş." diye kontrol edip kaldığı yerden uyumaya devam eden heykeldir.
  • bana da açmış gibi geldi. demek ki cgi diye bir şey gerçekten var. bilgisayarın kasasını odanın ortasına koydum etrafında dönüyorum şu anda.
  • (bkz: weeping angel)
    (bkz: blink)
  • götünü acmadigi sürece ünlü olamayacak heykeldir.
  • (bkz: cisız)

ne çekiyon mk, maymun mu var burada gibi bir bakış atmış.
  • olm cgi, efekt falan da değil bu. telefonlarımızda bile var kamerayı zoom yaparken netlemesi gecikmiş. hadi diyelim açtı gözünü kamerayı çeken adam korkudan altına sıçardı, bağırırdı. sanki her gün heykeller gözünü açıyomuş gibi sessiz mi kalırdı allah aşkına.