şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: hastasıyım)
  • meksikali kizlarin indigenous tabir edilen yerlileri genel gecer guzellik tanimlariyla "guzel" degillerdir pek. sebebi olarak one surulmus (vaktiyle sozlukte okuduguma adim gibi emin oldugum, ama simdi aramaya inansam da bulamadigimdan bkz vermek yerine tekrarlayacagim, dogrulugundan da emin olamadigim) bir bilgiyi paylasayim.

efenim, bu yerli halkin atalari olan aztekler'in tanrilara insan kurban etmek gibi bir adetleri vardi -ki surada daha detayli bahsedilmis (bkz: aztekler/#5752742). iddiaya gore, kurbanlari secerken tanrilari daha memnun etmek icin oncelikle ortaliktaki en guzel genc kizlari seciyorlarmis. boyle boyle darwin'in o zamanlar henuz hayat bile bulmamis kemiklerini sizlataraktan tersine dogal seleksiyon gerceklesmis ve ispanyollarin gelip aztek medeniyetini yiktiklari vakte kadar kalan yerli kadinlar sadece cirkinler olmus. bugunku durum da bu kurban verme kriterlerinin sonucuymus yani.

simdi diyeceksiniz ki bunun neresi dogal seleksiyon? bilmiyorum, belki de toplumdaki en mukemmel genlere sahip kadinlari imha eden zihniyetin genlerinin devam etmemesi gerekiyordu?

ama yine de israrla: (bkz: guzellik bakan gozdedir)
  • izlediğim amatör çekim ayıp filmlere dayanarak söyleyebilirim ki meksikalı kızlar, sevişmesini iyi biliyorlar. chris tucker'vari bir üslupla dile getirmeliyim ki, "adamım bu kızlar çok ateşli." sadece bu nedenle gitmek üzere hayalini kurduğum ikinci ülke mertebesine çekici, ateşli ve iyi sevişen kızlarıyla meksika ulaştı.
  • opusmesini seven , yar olunmasi farz olan kizlarmis diye duydum.
  • (bkz: elsa benitez)
  • hakkında 6 entry olması sebebiyle hayal kırıklığına uğratan kızlar. bir adet meksikalı datluyla internet üzerinden işi ilerlettim, her allahın günü davet ediyor ama uçak bileti parasını henüz denkleştiremedim. gidip gelince ayrıntılı bir inceleme (bkz: review) yazısı yazarım buraya siz suserlar için .*
  • yan yana tek sıra halinde oturduklarında sıra ile ayağa kalkıp otururlar.

(bkz: meksika dalgası)
  • diğer amerikalı kızların aksine biraz büyük kalçalara ve dolgun göğüslere sahip kızlardır. espritüel ve zekidirler. genelde güzel olurlar ama neticede güzellik göreceli bir kavramdır.
  • burnunu oyle bir ceker veya sumkururki, o afet hatun gider yerine sanki huseyin, ahmet gelir oyle kizlardir.
  • meksikalı anne baba tarafından dünyaya getirilmiş ve nerede doğduğundan bağımsız olarak kendini meksikalı olarak gören kızlardır.
    meksika genelinde bir genelleme yapacak olursak bunları kabaca dört gruba ayırabiliriz. kuzeyliler (montrerreyliler), yerliler, vera cruz'lular (karayip kıyısından olanlar) ve chilanga'lar ki bu sonuncu gruba dahil olanlar meksiko'da yaşayan kızlarımızdır.
    yerliler ile ilgili malumatımız kısıtlı. sadece boyları inanılmaz kısa ve gerçekten allah yaratmış ama çirkinler çok.
    vera cruzluların o bölgede cereyan eden karışımdan mütevellit esmer ve çok güzel olduklarını çoğu kere duydum. bu kızlara bir örnek vermek gerekirse en güzel örnek salma hayek olacaktır.
    kuzeyliler daha çok beyaz ile karışmış olduğundan dolayı güzel ve uzun boyludur. genelde dolgun göğüs ve kalça olayı bunlarda bulunmaktadır.
    chilangalar başlı başına bir entry konusudur. bunlar bulundukları sosyal statüye göre sınıflara ayrılırlar. bunlardan özel üniversitelerde okumuş ve plazalarda çalışan versiyonları arkanıza bakmadan kaçmanız gereken kızlardır. bunlar üst orta ailelere mensup kızlardır ve hep zengin olmak isterler. sadece sosyal statüsü yüksek tipler ile çıkarak hesap kitlemek derdindedirler. meksiko'da polanco ve civarındaki kafelerde boy gösterirler. tek amaçları sınıf atlamaktır.
    bu arada sınıfçılık meksika'da çok yaygındır. burada davul dengi dengine çalar. istisna göremezsiniz. burada kızlar tarafından değer verilen birinci ve ikinci olgu teninizin ne kadar açık olduğu ve paranızdır. gerisi genelde teferruattır. önce bu iki olgunun karşılanması gerekmektedir.
    amerika birleşik devletleri tarafından 80'li yılların başında televizyon aracılığıyla (jane fonda) pompalanmaya başlanan aerobic ve diğer vucüt sporları yapılaması suretiyle kendi üstümde tamamen kontrole sahibim düşüncesi günümüzde ınstagram ile boyut değiştirmiştir. kolektif düşüncenin karşısında konumlanan bireyselcilik hareketi olarak tanımlayabileceğim ve bence insanlığa dolaylı yoldan en zarar veren akım olan bu akım meksika'nın abd'ye komşu olmasından dolayı cinsiyete bakılmaksızın birçok takipçi bulmuştur.
    chilangalar bu akıma kendilerini felaket kaptırmışlardır. maddi durumu iyi olsun olmasın hepsi spor salonuna gitmeye çalışır. ancak kariyer vucüt ev araba ve arkadas cevresi sahibi olmalarına karşın istedikleri sosyal sınıfa sahip biri ile beraber olma oranları düşüktür. bunun da başlıca sebebi bu kadınları bu hale getiren/düşüren meksikalı erkeklerdir ki onu da kadın yazarlarımız başka bir entryde anlatmışlardır diye düşünüyorum.
    sonuç olarak;
    toplumsal sosyal dini kodlardan mütevellit insan her yerde farklı. meksika bütün bu anlattığım karamsar kadın profiline rağmen aklınıza göre birini bulma oranınızın yüksek olduğu bir coğrafya zira erkekleri kadına değer vermeyen garip mahlukatlar. ayrıca türk insanının genel olarak pozitif algılandığı nadir ülkelerden biri meksika. teniniz açık, tahsilatınız zanaatiniz varsa neden olmasın.