şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: hastasıyım)
  • meksikali kizlarin indigenous tabir edilen yerlileri genel gecer guzellik tanimlariyla "guzel" degillerdir pek. sebebi olarak one surulmus (vaktiyle sozlukte okuduguma adim gibi emin oldugum, ama simdi aramaya inansam da bulamadigimdan bkz vermek yerine tekrarlayacagim, dogrulugundan da emin olamadigim) bir bilgiyi paylasayim.

efenim, bu yerli halkin atalari olan aztekler'in tanrilara insan kurban etmek gibi bir adetleri vardi -ki surada daha detayli bahsedilmis (bkz: aztekler/#5752742). iddiaya gore, kurbanlari secerken tanrilari daha memnun etmek icin oncelikle ortaliktaki en guzel genc kizlari seciyorlarmis. boyle boyle darwin'in o zamanlar henuz hayat bile bulmamis kemiklerini sizlataraktan tersine dogal seleksiyon gerceklesmis ve ispanyollarin gelip aztek medeniyetini yiktiklari vakte kadar kalan yerli kadinlar sadece cirkinler olmus. bugunku durum da bu kurban verme kriterlerinin sonucuymus yani.

simdi diyeceksiniz ki bunun neresi dogal seleksiyon? bilmiyorum, belki de toplumdaki en mukemmel genlere sahip kadinlari imha eden zihniyetin genlerinin devam etmemesi gerekiyordu?

ama yine de israrla: (bkz: guzellik bakan gozdedir)
  • izlediğim amatör çekim ayıp filmlere dayanarak söyleyebilirim ki meksikalı kızlar, sevişmesini iyi biliyorlar. chris tucker'vari bir üslupla dile getirmeliyim ki, "adamım bu kızlar çok ateşli." sadece bu nedenle gitmek üzere hayalini kurduğum ikinci ülke mertebesine çekici, ateşli ve iyi sevişen kızlarıyla meksika ulaştı.
  • opusmesini seven , yar olunmasi farz olan kizlarmis diye duydum.
  • (bkz: elsa benitez)
  • hakkında 6 entry olması sebebiyle hayal kırıklığına uğratan kızlar. bir adet meksikalı datluyla internet üzerinden işi ilerlettim, her allahın günü davet ediyor ama uçak bileti parasını henüz denkleştiremedim. gidip gelince ayrıntılı bir inceleme (bkz: review) yazısı yazarım buraya siz suserlar için .*
  • yan yana tek sıra halinde oturduklarında sıra ile ayağa kalkıp otururlar.

(bkz: meksika dalgası)
  • diğer amerikalı kızların aksine biraz büyük kalçalara ve dolgun göğüslere sahip kızlardır. espritüel ve zekidirler. genelde güzel olurlar ama neticede güzellik göreceli bir kavramdır.
  • burnunu oyle bir ceker veya sumkururki, o afet hatun gider yerine sanki huseyin, ahmet gelir oyle kizlardir.
  • deli olduklarına kanaat getirdiğim kızlar grubu.

w t f

serbest çağrışım