şükela:  tümü | bugün
 • yılbaşı ve noel kutlamalarına hayır çıkışı ile dikkat çeken islami oluşum.

  çok güzel müslümanlarmış ama.
 • dış destekli bir oluşum gibi görünüyor. etrafta videoları gözüme çarpar oldu. radikallik seviyesi çok yüksek olmamakla birlikte gördüğüm kadarıyla az da değil.
 • son zamanlarda çalışmaları dikkat çeken bir oluşum. izlemekteyiz.
 • bonzai ile ilgili bilgilendirici ve dikkat çekici bir afişe imza atmışlar. noel babayla uğraştırmaktansa bunların üstüne gitmeleri çok daha mantıklı.
  [http://hizliresim.com/kz8dqv http://hizliresim.com/kz8dqv]
 • hakkında bu kadar az entry girilmesi şaşırtıcı olan ehli sünnet itikadına sahip müslüman kelimesinin karşılığını veren, aktif ve toplumda oldukça karşılık gören bir topluluk. herhangi bir cemaat/tarikat/vakıf vs. ile ilgileri bulunmadıklarını söylüyorlar. sanırım temelde amerikan merkezli tüm dünyada gönüllüleri bulunan bir oluşum. türkiye'deki üyeleri çeviri videolarla, zaman zaman videolarını çevirdikleri ilim adamlarını türkiye'ye getirmekle kendilerini gösteriyorlar.
 • youtube kanallarina koyduklari su korku filmini izledikten sonra sabah namazi icin yataktan kalkacak varsa ben bisi bilmiyorum...

  https://www.youtube.com/watch?v=afzglhwtu2e

  bu topraklara, dini korku, gunah, cehennem, iskence vs. ogelerinden kurtarip manevi faydalari uzerinden anlatacak bir grup/cemaat gelemeyecek mi arkadas.
 • her zaman olduğu gibi yine kaliteli tebliğ yapan müslüman bir topluluğun sözlükte kendine yer edinemediğini bizlere bir kez daha göstermiş online oluşumdur. ehli sünnet dairesinde sorulara cevap veren, dünyada ki ünlü alimlerin sohbetlerini/vaazlarını türkçeye çeviren, günümüzde online tebliğin bizlere nasıl yapılacağını gösteren gönüllü kişilerden oluşan tebliğ grubudur.

  hiçbir oluşumla bağlarının olmadığını ayrıca yabancı alimlerin sohbetlerini çevirme nedenlerinden biri olarak türkiye de ki her alime bir kulp takılmasını göstermişlerdir.nouman ali khan gibi birisininin türkiye de tanınmasında da önayak olmuşlardır.youtube kanalı

  edit: imla
  edit2: yaptıkları çevirilerin ve çalışmaların yeterli doygunluğa ulaştığını, bununla beraber başka insanlarında onların izinden geldiklerini fark edip artık bu yolda yapılacak başka şeylerinin kalmadığını düşündüklerinden oluşumu sonlandırma kararı almışlardır. bundan sonra daha farklı alanlarda tebliğ çalışmalarına devam edeceklerdir. tam bir müslüman duruşu.
 • yeni gördüğüm bir youtube kanalı. bir süredir takip etmekteyim. bazı tebliğ etmeye çalıştıkları şeyler, pek mantıklı gelemese de sonuçta inanç. ancak göründüğü ve zannedildiği gibi radikal bir tebliğ kanalı da değil. bazı tebliğ metodolojileri ise insanları itici cinsten. ancak yine de önyargı ile bakmayın bir göz için, özellikle kuran ayetlerinin açıklandığı videoları oldukça yararlı olabiliyor.