şükela:  tümü | bugün
 • vay arkadaş! adam sarhoşken yahudileri eleştiriyor ve bu kadar görkemli bir kariyere rağmen 5 sene tv dizisinde figüran bile olmasına izin vermiyorlar. hem de onlarca kez "sarhoştum, özür dilerim" demesine rağmen. hollywood tamamen yahudilerin elinde söyleminin en büyük ispatıdır herhalde bu.

  bu bağlamda akıllara hemen 2 soru geliyor;

  1) aynı şeyi müslümanlar için söyleseydi başına yine bunlar gelir miydi?

  2) roman polanski 13 yaşında bir çocuğa tecavüz ettiği halde bu süreçte oscar bile aldı ve amerikan medyası masum olduğuna dair kampanyalar yaptı. yahudi olmasaydı bu kadar desteği yine görür müydü?
 • yahudilerle başı çoktan "passion of christ"le belaya girmiş aktördür. filmi seyrettiğimde bu filmi hollywood nasıl çekmiş diye şaşırmıştım sonradan öğrendim ki kendisi karşılamış tüm bütçesini tüm hollywood büyükbaşlarını karşısına alarak. netekim türkiyede bile doğru dürüst sponsorunu görmediniz bu filmin. sinemalarda hızlıca bir iki hafta ya oynadı ya oynamadı.
  amma da yapmış helal olsun mel gibson'a demiştim. yeter yahu bozuk saat bile günde iki defa doğru saati gösterir. bir millet ya da din tümden iyi ya da kötü olamaz. bir filmde de kötü yahudi görelim. lobilere direnen adamdır. abc kontratını iptal etmiş. varsın etsin onun yerine tek taraflı savaş anlatan belgeseler koyarlar. saftrik amerikan halkını lübnan'da ölen çocukların hizbullah militanı olduğuna ikna etmeye devam ederler.
  koçum mel gibson sen ne çekersen çek izlerim ben. neymiş dindarmış. açın imdb den isim seçin rastgele sonra dinini araştırın madem din polisliği yapacaksınız. sonra karar verin kim daha tutucu dindar.
 • iskoçya ülkü ocakları başkanı
 • komplo teorisindede oynadı.. ama siz ona şimdi conspiracy theory dersiniz..
 • çökmüş adam rolünün hakkını verebilen yagane aktördür kanımca..

  --- spoiler ---

  braveheart'taki wallace karakteriyken , desteklediği adamın kendisine yamuk yaptığını öğrendiğinde dolan gözleri herşeyi anlatır, oracıkta, herşeyden pes etmiş bir şekilde uzanıp kalması yürek dağlar fena halde..

  ransom'da oğlu kaçırılan baba iken, blöfü ters teptiğinde balkona çıkar, mahvolmuş bir halde etrafına bakar, birden olduğu yere çöker, gebertir adamı..

  conspiracy theory'de, kahve kutusunun şifresini hatırlamaya çalışan zavallı adam iken içiniz parçalanır..

  patriot'ta oğlu ölen babadır, lethal weapon'da intiharın eşiğindeki polistir, vs. vs..

  --- spoiler ---

  acıklı sahne oldu mu o sahneye anlam yükleyendir; keder denildi mi, rolüne olduğundan fazlasını katan adamdır..
 • mad max serisi ve braveheart sayesinde sonsuz krediye sahip; oyuncu, yönetmen, alkolik, kısaca sinema işçisi.
 • 5 film projesinin 4 ü jet hızıyla iptal edilmiştir.iptal edilmeyen 1 proje kendi film projesidir.
  (bkz: yahudi lobisi)
 • teldeki kuş filminde çalıştığı benzin istasyonu sahibine bi şaka yapıyo öldüm gülmekten; dur hele anlatiim biraz..
  şimdi mel araba tamir ediyo altına girmiş arabanın, işyeri sahibi geliyo, birden kriko kayıyo ve mel arabanın altında kalıyo bacakları dışarda baarıyo patrona; hede.. yardım et çek lütfen.. çek hadi çek, çeeeeekkkkk.
  yazık adamın aklı çıkıyo korkudan asılıyo ayaklarından mel'i mel durmadan baarıyo, adam yaradana sığınıp bi asılıyo mel belinden kopuyo, bacakları patronun elinde kalıyo, garibim tam ağlamaya başlıcakken mel arabanın diğer tarafından kahkahalar atarak dooruluyo, patronun yüzünü görmeliydiniz...karnım ağrıdı gülmekten..
 • kesinlikle aile kavramiyla bozmu$ bir aktor. mad max'te karisi olduruluyor, sonra herkesi olduruyor. lethal weapon'da yine benzeri oluyor, butun suclulari yakaliyor. braveheart'ta sevgilisi olduruluyor, ingiltere'yi aliyor. patriot'ta yine bilimum aile ferdi katlediliyor, amerika'yi aliyor. yakinda da we were soldiers gelecek. onun tagline'i da aynen $oyle: "fathers, brothers, husbands and sons." yuh be abi. yaparsin tabi sonra 6 ila 14 arasi cocuk nufusunu.
 • göte, göt dediği için dokuz köyden kovulandır.