şükela:  tümü | bugün
 • okuduğum başlıklarında genel olarak kendini geliştiremeyen öğretmenlere ağır eleştiri yapan korkusuz yazardır. ve çoğu eleştirisinde haklıdır.

  ne yazık ki sürekli linç edilmektedir.
 • (#79362272)

  iki cümle kurmaktan aciz olduğu gibi okuduklarını anlamaktan da acizdir. bu gübre çuvalına isabetli bir şekilde "düşük zekalı" diyen @troll lord az bile demiş ama yine de bu çapsız konusunda yalnız olmadığımı düşündürmesi sevindirici. bu pek otoriter aslan parçasının, yazım tarzı itibariyle, köyüne gittiğinde kendini doktor olarak tanıtan hademelerden birisi olması kuvvetle muhtemel görünüyor. kıymetli yazar arkadaşlara bu gibi çapsızlarla muhatap olarak ekşi sözlük yönetiminin böylelerini yazar yapmasının günahını üstlenmemelerini tavsiye ederim.

  ek: sakın ola annesini sevmediği açıkça anlaşılan bu cibilliyetsize mantıklı şeyler yazarak boş yere fikir ifade etmeye çalışmayın. anlamıyor efendim, anlatamıyorsunuz. kendince anlamlı olduğunu ve muhatabını yaralayacağını düşündüğü ergen laflarını tekrar edip duruyor. başka türlüsüne aklî kapasitesi yetmiyor. tamamen içeriksiz ve aciz bir tip. kendisinin arzuladığı ve mayasının götürdüğü gibi küfrü basıp geçin, zira kısa süreli talihsiz tecrübeme göre çapsız kafasının çözebildiği tek dil bu!.
 • hayvan düşmanı bir allah’ın cezası. hayvanlara yapmak istediklerini sana yaparlar inşallah.
 • öğretmen düşmanı yarrak kafalının teki.
 • açıklama : öğretmenlerin beni sevmemesini anlıyorum. çok dokunuyor söylediklerim onlara.

  ama hayvan düşmanı değilim. evinde pitbull besleyip sokakta gezdiren herkesin psikopat olduğunu düşünürüm. ayrıca pitbullar dan nefret ederim. inşalah hepsi yok olurlar.
 • doktor düşmanı yazardır. umarım bir gün muhtaç olduğunda kendi ettiğin lafların arkasında durursun.