• haberturk spikerlerindendir kendisi.ayrica cok da hos bir bayandir.
  • haberturk ekonomi müdürüdür.kendisi istanbul üniversitesi felsefe mezunudur.
  • kuruluş yıllarından beri çalıştığı habertürk'ten cnbc-e'ye transfer omuştur.
  • ciner grubunda kendisine yapılan türlü haksızlık ve terbiyesizlikten sonra doğuş grubunun "görgülü" kanatlarını hakeden tatlı anne...
  • şükrü kızılıot ile program sunuyor. ntv'de.
    resözlük kullanmayanlara için düzeltme:
    http://img19.imageshack.us/…elkocaalpavi0000rk9.jpg
  • işinin ehli habertürk spikeri. işini severek yapıyor, sunduğu tartışma programlarının konularına her zaman hakim, yerinde ve vurucu sorular yöneltiyor. yeri geliyor kontraya kalkıyor, yiğit bulut kadar abartmasa * da tartışılan konu hakkında etraflıca yorum yapabiliyor. bir de güzel.
  • cnbc-e nin matem günlerinde uyguladığı siyah kıyafet kuralını bugünkü seçimi ile başarı ile özümsemiş, ama bluz seçimini gece aleme akacak şekilde yaptığı için notu kırılmış yetenek.

http://imageshack.us/…my-images/689/meldasiyah.jpg/
  • finans cafe'yi mükemmel sunuyor. akıcı, hızlı, sıkmadan. yaşıyor programı.
  • habertürk'de çalıştığım dönem müdürüm olan güzel kadın. hamileydi o dönem ki son gününe kadar çalıştı neredeyse. gördüğüm en güzel giyinen hamileydi kendisi. bir de bana çok şey öğretmişti. stajyeri de olsam oturur nasıl haber yazılır diye anlatırdı, attığım başlıklara bakar daha ve çarpıcı nasıl başlık atabileceğimi söylerdi. "elektriğe zam gelecek" diye yazdığım başlığı "epdk'dan açıklama: elektriğe zam yolda." gibisinden bir şeyle değiştirmişti. bunun gibi başka bir sürü şey daha öğretmişti.bir gün de geç girdiğim bir haber için "gecikmiş haber ancak arşive manşet olur." demişti. o cümleyle de bu sektörde daha hızlı olmam gerektiğini öğrenmiştim ki sonrasında ambulans takma adını da almıştım hızımla. neyse kısacası benim gözlemlediğim ve tecrübe ettiğim kadarıyla güzel olduğu kadar iyi de bir insandı ve iyi de bir yöneticiydi.
    kendisinin en belirgin özelliği ise neredeyse tüm spikerler haberleri prompter'dan okurken kendisinin prompter olmadan sunmasıydı zira konular hakkında son derece bilgi sahibiydi.
  • en çok cem kılıç'ın katıldığı ve işçilerin sosyal güvenlik haklarının neler olduğunun tekrar tekrar anlatıldığı finans cafe programlarını seviyorum.
hesabın var mı? giriş yap