• dunya gazetesi tarafindan "bili$im dalinda yilin ba$arili i$ kadini" ve ekonomist dergisi tarafindan da "yilin giri$imcisi" secilen merlin patronicesi.
  • oldukça espritüel ve hayat dolu, tatlı bir kadın.
  • http://www.merlin.com.tr/ adresinde kurduğu şirket incelenebilir. yanlış anlamadıysam 15 yıl maaşlı çalıştıktan sonra girişimcilik ruhu ile kurduğu merlin bilgisayar isimli firma ile çine çince program satan, türkiyenin banvit, ülker, tekel, sagra, mis vb. pek çok ünlü markasının stok dağıtım/satış yönetimi/depo takip benzeri otomasyon sistemlerini yazılım ve donanım olarak kuran kişidir. resimlerinde hafif toplu, güleç, kısa siyah saçlı gözlüklü gözükmektedir. adındaki bar kısmının kızlık soyadı olduğunu tahmin ediyorum.
  • kabataş erkek lisesinin son 4 yıldaki halinden memnun olmayan bayan.
  • zamanında sahibi olduğu merlin bilgisayar aş ile yaptığımız anlaşma ile bizi resmen kandırmış ve dolandırmış kadın.
    o dönem bizim için çok büyük olan paralar ödeyerek aldığımız yazılım ve donanım sistemini bir kez dahi kullanamadık.
    gerekli desteği de sağlayamadılar.
    şimdi üzerinden yıllar geçti.
    bu piyasaya ve sistemlere hakim olup anladıkça, atılan kazığı çok daha iyi idrak ediyorum.
    eğer kendisi buraları okuyorsa umarım hak ettiğini bulur.
    öyle kendini girişimci falan olarak adlandırmakla olmuyor.
hesabın var mı? giriş yap