şükela:  tümü | bugün
  • tarzına, performansına hasta olduğum şarkıcı adayı. ilgili video
  • buraları yakında sayfalarca entry ile doldurmasını beklediğim, olağanüstü sevimliliğe sahip şarkıcı. birde bunun ekürisi vardır. (bkz: cemil demiray)
  • harika gülümseyen kadın
  • kadıköy-beşiktaş vapurunda flütüyle birkaç kez dinlemiştim. hatta ilk dinlediğimde yuvarlak çerçeveli güneş gözlüğü ve beresiyle leon'daki mathilda kılıklı ufak tefek bir kızdı. sonra bir gün youtube'da adamlar'ın koca yaşlı şişko dünya şarkısını söyleyen bir ikili gördüm. oses'te söylemişler, oğlan(sesi güzeldi) ve kız. kız flütlü, vapurdaki kız. evdeyken başka bir gün televizyonda gördüm bu kez. aha dedim valla o. anneme dedim, ben bu kıza 1 lira verdim diye, aferin dedi.
    oses bitmiş, belli ki kazanamamış. bugün yine vapurda şarkı söyledi, ateş band adlı bir grupla beraber. sesi güzel, flütü de iyi çalıyor. yolu açık olsun.
  • akşam vapurda dinledim, baya iyi söyledi ki ben vapurda müzik yapanları pek sevmem. genellikle kötü çalar, kötü söylerler ve üç liralık vapur keyfinin orta yerine öküz oturturlar ama melek sağ olsun kulak pası sildi.

dinlerim ben bu kızı imkan oldukça. "siz kimdiniz?" diye sordum, "melek mosso" dedi, kimmiş neymiş diye biraz bakınınca buraya kadar geldim. sanırım bir sahne ismi edinmiş ve sahneyle birlikte iletişim kanallarını da bu isimle kullanıyor, yeni videolarını yine bu isimle yayınlıyor.

(bkz: melek mosso)
  • emre sertkaya ile düeti dinlenesi olan kızımız. gölgen yeter
    sanırım şarkının sözü ve müziği kendisine ait. ne diyelim çok iyi olmuş çok da güzel olmuş.