• meleklerin cinsiyetsiz oldugu savina dayanarak "iyiliksever" yonleri baz alindiginda "iyi huylu kadin" anlamina gelen soylem.
  • "eğer bir erkek, hayatında, melek gibi bir kadının var olmasını istiyorsa önce, cenneti yaratmayı bilmelidir. melekler, cehennemde yaşamazlar."
  • annelikle nasıl bağdaştırabilirsiniz? ne anneler gördüm güç savaşında ne anneler var travma kaynağı. her kadın anne olmasın zaten. sağlık ve psikolojik bilgisine güvenmiyorsa kimse anne olmasın. sonra sorunlu çocuklarla dolu her yer (ben dahil) ama saf sevgi güç savaşından uzak yetiştirilen çocuklar parlıyor. hele ki toplumdaki canavarları düşündükçe anne olma fikri 10 yıl atıyor kafamda. annelik ehliyeti istek değil ihtiyaç. bir de memeden ayırırken yaşanılan travmalar travmalarrr
  • nesli tukenmekle karsi karsiya olan insan turudur
  • nur yüzlüdür.
  • melekler erkek olur savına göre travesti veya erkek fatma demenin dolambaçlı yolu.
  • dış görünüşü melek kadar güzel, içi de bir o kadar saf ve iyi olan kadındır. (bkz: halo etkisi)
  • anne adayı.

evet melek gibi kadınlar var. ben kefilim hem aklımla hem gözümle defalarca gördüm. gördüğüm mükemmel anneler melek gibi. gördüğüm mükemmel kadınlar melek gibi.

ama; bu dünya meleklerin dünyası değil. melek gibi kadını tamamlayacak bir şövalyesi olması gerekli.

beyaz atlı prensle değil kara şövalyeyle hayatını birleştirmesi gerekir.

gerçek dünyadaki beyaz atlı prensin karşılığı aslında kara şövalyedir (bkz: #162376292)(bkz: kara şövalye)

mükemmel nesiller için tüm insanlık tarihi boyunca süregelen en uygun denklem;

melek gibi kadın + kara şövalye = “homo deus”
hesabın var mı? giriş yap