şükela:  tümü | bugün
  • şarkı söylerken boynunun sol tarafındaki damarı sağlam şişen abla. o nedir la öyle?

sesi güzel ama, yıldız tilbe şarkıları yakışıyor kendisine. yolu açık olsun.
  • bu kadında beni çeken bir şey var. sesinin rengini beğeniyorum ama onun dışında bana çok çekici geliyor. vursa, ölemem.
  • meşhur olduğu ilk zamanlarda sahnede isyankar, asi kadın imajı çizerken zamanla chp'li belediyelerin aranan sanatçısı haline gelmiş olan müzisyen. severek dinliyoruz o ayrı.
  • iyi sestir, aynı zamanda iyi müzisyendir.
  • bir şarkısındaki "taş batmasın ayağına asla" klişe sözünü duymak soğumama yetti. fazlasıyla abartıldığını düşündüğüm, z kuşağının zevksizliğinin eseri.
  • dinlemekten aşırı keyif aldığım tatlı insan.
  • benim de dinlemekten aşırı keyif aldığım ender seslerden birisi fakat az önce instagram canlı yayına katıldım. yeni şarkı çıkarmış ve yayına katılanlardan yorumlanmasını bekliyordu. yorumlar falan yapıldıktan sonra ülkenin farklı yerlerden insanlar bulundukları şehirlere konsere gelmesini istedi.
    bende az kişi varken güzel diyaloglar devam eder derken adeta konser isteyen kitlesini şarkı hakkında yorum duymak istiyorum. konser falan konuşmak istemiyorum diyerek azarladı.
    açıkçası dışardan böyle bir kişilik olduğunu tahmin etmezdim.
    ne güzel insanlar orada gayet güzel bir şekilde senin şehirlerine gelmelerini ve seni canlı dinlemeyi isterken böyle küstah bir çıkış beklemezdim.
    kendisine karşı tüm samimiyetim kayboldu diyebilirim.
    al şarkını başına çal yani. gerek var mı böyle üst perdeden cevaplar vermeye?
  • aferin bu kıza iyi kız bu yetenekli kız.
  • kendisi çok hareketli bir çocuktum yerimde duramazdım diyor sanırım ( mosso ) da oradan gelme.
  • pozitif enerji dolu, iyi kalpli biriymiş gibi gelen şarkıcı.

hesabın var mı? giriş yap