şükela:  tümü | bugün
  • güzel çalışmaları olan bir tattoo artist. ilgiyle takip ediyoruz.
  • kendi tasarladığım bir dövmeyi çok güzel bir şekilde vücuduma işleyen, tıkandığım noktalarda fikir veren dövme sanatçısı. dövme yaptırmak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim, stüdyosu bestekar'da bulunmakta, kişiye özel tasarım da yapılıyor bildiğim kadarıyla. gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.
  • (bkz: tattoohouse) yaptigi isler * ile bu şehire hatta ulkeye fazla olan tattoo artist, bütün iyi dovmecileri kacirdik, kaptirdik elin gavuruna bunu da kacirmasak bari *
  • işini layıkıyla yapan bir sanatçı. en kısa zamanda ziyarete gidip bir dövme daha yaptıracağım. başkalarının 2 seansta yapacağı işleri tek günde ve özveriyle bitirebilen bir artist. başarılarının devamını diliyorum. ülkeye fazla olduğu doğru ama ben yurtdışına çıkmasını yürekten istiyorum. malum ülkede hiçbir şeye değer verilmediği gibi dövme sanatına da değer verilmiyor. hakettiği yerlere gelir inşallah.
  • kendisi genel olarak ankarada bulunan ender güzelliklerden biri. odağını ve ilgisini işi bitene dek koruyan, tasarımları ve yeteneği ile bir dövmeyi tümüyle sanata çeviren, temiz ve ışıl ışıl olan stüdyosunda (bkz: tattoohouse) kendinizi baya aile ortamında takılıyorken bulabileceğiniz sanatçı. keşke kolum bacağım daha uzun olsa da daha çok çalışsak melekle.
  • dövme olayına gayet mesafeli olan bana bile oha dedirtmiş, canımı çektirmiş sanatçı.

evet bu kısmı önemli, kendisi dövmeci değil sanatçıdır. çoğu zaman insanların vücutlarında gördüğüm dövmelerine sanat eseri gözüyle bakıyorum. gerçekçilik ve güzellik konusunda üzerine dövme sanatçısı tanımam.
  • cumartesi annesi ismi sanip basliga girdim, dovmeci cikti aq!?!

edit: hahah bu entry'yi siyasi mesaj olarak alan var, aklini kaybeden gerizekaliya akil fikir dilerim. kadinin ismi konsept olarak cumartesi annesi ismi, ne yapabilirim? meger dovmeciymis, ben de sasirdim.

onune gelene fasist dedikleri icin apocu olmayanlarin yasama hakki bile yok, birak sasirma hakkini...