şükela:  tümü | bugün
  • ben tekim olarak anılan videosu ile tanınmaya başlayan bayandır.
    ve biz sizler için hiç bir masraftan kaçınmayarak videoyu ekşi sözlük ortamına aktarıyoruz.

"melek alkol sınırını aştı! daha önce alkol tedavisi gören manken ve fotomodel melek yargıcı gecede alkolün dozunu kaçırdı. melek, ayakta durmakta zorlanırken yaptığı ilginç açıklamalarla da dikkat çekti.

muhabir: efendim nasılsınız?
    m.y.: iyiyiiim. siz nassınız? (gözler kayar)
    muhabir: melek hanım ayakta durmakta zorlanıyorsunuz.
    m.y.: efendim?
    muhabir: ayakta biraz zor duruyorsunuz heralde.
    m.y.: siz ayaataa(?) zor duruyorsuuz.
    ------
    m.y.: hülya avşar yardım ister ben yardım istemiyorum, olur muğ?
    muhabir: olur efendim.
    m.y.: ben heer şeyden daha iyiyim. bana hiç kimse yardım eğğm... ben tekim! ben tekim!
    muhabir: efendim dikkat edin. dikkat edin.
    m.y.: ben tekim!
    muhabir: nerde teksiniz efendim?
    muhabir: hangi konuda teksiniz?
    m.y.: ben tekim! ben tekim!
    muhabir: melek hanım...
    m.y.: onlar gülben ergen'lerle bilmem nelerle.. yarışırlar, ben tekim!
    muhabir: merdiven var merdiven!
    muhabir: peki hangi konuda teksiniz?
    muhabir: hangi konuda?
    muhabir: neyin tekisiniz ama? teksiniz de neyin?
    m.y.: ben tekim! tasarımlarla, onlarla, bunlarla, mucitlerle olsun, ben tekim.
    --------
    m.y.: aklım çok olsa da bilmem neyim olsa da (?), hiç kimse beni ilgilendirmez biliyo musun?
    *muhabirler artık soracak soru bulamıyorlar, kendileri de şaşkınlar, hep bir ağızdan bir şeyler gevelerler.*
    muhabir: hangi konuda teksiniz ama?
    m.y.: her konuda tekim!
    muhabirler: ehehehe
    m.y.: meek yaagıcı.. allah bir, bak allah bir (parmak gökyüzünü gösterir), bak, ba, bakın, çocuklar bakın..allah bir.. bak yüzüğüme bakın..alllaah bir...
    muhabir: ayakta duramıyosunuz ama...
    m.y.:allaaah biir..
    muhabir: ayakta duramıyosunuz ama...
    m.y.: ondan sonra melek yargıcı bir!... melekleeeeeeer...ondan sonra da...(?)
    muhabirler: ehehehehe
    ----------
    bir arkadaşı koluna girdiği melek yargıcı'yı taksiye bindirip daha fazla kameralar önünde saçm-."

(bkz: el emeği göz nuru)
  • israil'i kınamak adına çektirdiği fotoğraflarla takdiri ve tebriği hak eden kadın. harika düşünmüş, şahane pozlar vermiş, sırt üstü yattığında iki yana dökülen ve büyük oldukları için titrek bir akşamüstü çarşaflığındaki denizi andıran göğüsleri de harika olmuş. göğüsleri demişken, tabi amaç o değil ama göğüslerini bizlerle paylaşması çok hoş. sorarım, hangimiz israil'i kınamak adına çıkıp göğüslerimizle fotoğraf çektirmeyi akıl edebiliriz allah aşkına? tebrikler melek, oh melek, oh melek.
  • - ben tekim.
    + neyin tekisiniz?, nerede teksiniz? bilimum sorular?
    + (bir başka muhabir kopartır) tek gelmiş kendisi, onu söylüyor.

muhabirler, aralarında da kopuyolar.
  • bana gece gece vba kodu yazdıran yüce insan;

sub melek()
    dim i, tekila as integer

tekila = 10 'shots

for i = 0 to 20
    range("b2").offset(i, 1).select
    activecell.value = "ben tekim"

if i > tekila then
    activecell.value = "allah bak allah biiir"
    end if

next

end sub

(bkz: loop atmak)
  • komik birşey göremediğim kayıtlardır. sözlük hümanistlerinden, sevgi böceklerinden nefret ediyorum ama cidden kadın sarhoş ya da alkollü halde değil. ya yoğun madde etkisi altında ya da -ki bence en mantıklı açıklama- şizofreni veya dengi bir ruhsal rahatsızlıkla boğuşuyor. gülünecek bir durumu yok. hastaneye yatırılmalı.

allah kimseyi akıl sağlığını yitirmiş bir kişiyle gülüp eğlenecek kadar düşürmesin.
  • gülmekten öldüren "ben tekim" videosuyla şu sıralar facebookta gezinen kişi.

-hülya avşar yardım ister, ben yardım istemiyorum olur mu??
    -olur efendim(??!)
    ....
    -ben tekim
    -hangi konuda teksiniz efendim? neyin tekisiniz?
    - tasarımlarla, onlarla, bunlarla, mucitlerle(??!!!) olsun, ben tekim!
  • (bkz: ben tekim)
    (bkz: neyin tekisin)
  • okey masalarının kabusu.

bu kadını gördüğüm anda kendi kendime bitme kanka dönüyorum işareti yaparım.

gerçi çoktan bitmiş.
  • kendisinin ve kedisinin yaşamını sürdürtebiliyor ama sürdürmesini sağlayan yakınları veya kafası yerine geldiği zaman kendisi youtubedaki videoları, facebooktaki yazıları kaldırmayı hiç mi düşünmüyor gerçekten enteresan. malum kişiye dahi sövmüş gerçi cezai ehliyeti yoktur
    videolarla ilgili düşüncem şu (bkz: #73907414)
    şu da beğendiğim bir yorum:
    dil yetisinin en saf hali, vücuda gelmiş biçimi. 3 yaşındaki çocuklardaki dil yetisi de böyledir. ifade etme ,açıklama, düzene sokma ihtiyacı duymadan, kelimeleri semboller ve imgeler biçiminde kullanıyor. islamiyet, ergenekon, kürtlük, sikiş, komplo... hegemonyanın tüm nefret çağrışımlarını hoşnutsuzluğunu ifade etmek için kullanıyor. yeni konuşmaya başlayan çocuğun tadı kötü olan her şeye bok, kaka demesi gibi. dil'in yaşayan bir varlık olduğu, bizim dili değil, dilin bizi kullandığının müthiş bir göstergesi. wittgenstein melekle tanışmalıydı, aşık olurdu.?
  • ne yazık ki sosyal medya denen hastalığın yeni eğlence malzemesi olmuş hasta kişi. hepiniz güldünüz eğlendiniz , t.şak geçtiniz ama bu ablamız gerçek anlamda çok hasta.

uzun yıllardır alkolün pençesinde olduğunu ve kurtulmaya çalıştığını defalarca dile getirmiş: bir kadehle başladım alkolün esiri oldum

kendisinin alkol psikozudenilen ve alkol bağımlılığı sonucu çıkan bir takım ruh hastalıklarının pençesinde olduğu gayet açıkken bu kadıncağızla dalga geçmek de neyin nesi?

kadın cıa ve sabancıların beynine ve iç organlarına mikroçipler yerleştirip onu yönlendirdiğini söylüyor. hatta doktorlar bu çipi ameliyat ile çıkarmasın diye cıa ve sabancıların bütün hastaneleri satın aldığını düşünüyor. bakın iddia ediyor demiyorum dü-şü-nü-yor. iddia etmek zihinsel sağlığı yerinde olan kişilerin yapacağı bir eylem zira.

umarım tez zamanda yakınlarının da desteği ile bu beladan bir önce kurtulup sağlıklı bir hayata devam eder.