şükela:  tümü | bugün
 • ürün/hizmet : damperli yatak

  marka ya da pazarlama ismi : sleep n' dump (ingilizce olsun ki uluslararası pazarlarda da yer bulsun)

  ürün ve hizmetin kısa tanıtımı:

  telefon alarmı sana yetmiyor mu? hep ertele tuşuna basarak 1 - 2 saat daha yatakta kalanlardan mısın? annenin sesi kaynana zırıltısı gibi mi geliyor? eşin ya da partnerin de mi senin gibi baykuş tipi uyku alışkanlığından mı müzdarip? ertesi gün çok ama çok önemli işi olmana rağmen zamanında kalkamıyor musun? belli ki konvansiyonel yatak sana yetmiyor.

  voila! her yatağa uygulanabilir dy-2000 hizmetinde. din, dil, ırk, mezhep, yaş fark etmeksizin tüm insanlığın vaktinde kalkamama sorununu ortadan kaldıran, sorunu kökünden çözen büyülü bir ürün. kurdun mu dy-2000'i saat 6:30'a. tam saatinde bir daha akşama kadar inmemek üzere devrede. fabrika ayarlarına dönmek yok. sadece şirket yetkililerine internet üzerinden mesajla bazı günler değiştirilebilir. kalkış hızı ayarlanabilir. ister mancınık mode on da kullan pattı diye fırlatsın atsın kapının eşiğine kadar istersen ayarla yaş yetmiş mode on a usul usul kalksın belli bir süre zarfıda.

  aptalca ama satış yapan amerikan vari ya da son derece alaturka bir tanıtım reklamı, aradaki vtrlerde üzgün kaslı'nın olduğu. biraz balderesi balları biraz ab shaper reklamı arasında bir iki sene satıp kaymağını yedikten sonra dağıt abi piyasaya, sokağa düşsün mal. mahalle esnafından, koçtaşa kadar satılsın her yerde. türk milletinin ağzından, burnundan gelsin damperli yatağımız. emeklisi, dulu, yetimi hepsi alsın, kullansın.

  protipi, faydalı model, patent, know-how, her türlü yasal hakları ve tüm çizimleri tamam. geri kalan seri üretim ve etkin dağıtım kanalları.

  her şeyi hazır bir angel investor eksik. angel investor derken victoria's secret angels da olur. çokta güzel olur. zamanla saldıray durgun bağlamazsak tabi.

  talep edilen miktar: 1 milyon dolar nakit (alınan paranın ürüne yatırılma oranına göre miktarda değişim olabilir)
  ya da : 1 milyon dolar borç + adriana lima (çalışır, kazanır, tek başıma ürünü piyasaya tutturur verilen parayı geri öderim. cirodan yüzde 1 razıyım)

  motto : "kalkmayanı kaldırırlar"
 • ben de bir tane melek aradığımı belirtmek istiyorum. çok enerjik bir fikrim var.

  bu melek'lerle nasıl irtibat kuruluyor bilgisi olan varsa yeşillendirebilir mi?
 • (bkz: good luck)
 • şirketimizin gelir modeli yüksek olacak startup'ımız için,reklam maliyetlerini karşılayacak yatırımcı aranıyor.
 • komedi filmi senaryom ve komedi dizim için para koyacak melek yatırımcı arıyorum.

  sözlük dışı: suleymanberchacil@hotmail.com