şükela:  tümü | bugün
  • beki ikala erikli nin 31. baskısını yapan goa yayınlarından çıkmış spiritüel kitabı.
  • size her seyi yapabileceginizi soyleyip gaz vermek suretiyle damarlariniza kolpa asilayan bol miktardaki kitaplardan biri. he sansiniza guvenin cakralarinizi acin basiniza ne geliyosa vanalari kapattiginiz icin geliyo zaten.
  • doreen virtue'nin kitaplarının hemen hemen aynısı..
  • http://www.meleklerleyasamak.com/ olarak bir internet sitesine sahiptir.

meleklerle yaşamının nasıl bir şey olduğunu anlatan güzide programı da vardır. anladığım kadarıyla internet üzerinden yapılan bir program. bir bölümü şuraya tıklayarak izlenebilir.

zor zamanlarınızda gülmek için çok ideal bence.
  • meleklere danışmanın maliyeti aşağıdaki gibiymiş:

süre: 1 saat
    ücret: 200tl
  • victoria's secret defilesini izleyerek ucuz yollu gerçekleştirilecek hadise.
  • aylar önce çok sevdiğim biri tarafından duyduğum ve uzak durduğum kitap. bu tür metalar arayış içindeki insanlarımızı motive ediyorlar ama bunu yaparken kafalarını da karıştırıyorlar. az önce sitelerine göz attım ve ne göreyim? baş meleklerden mesajlar! şahıs kalemi eline almış ve cebrail'den mesajlar dökülmüş kağıda. yapmayın be kuzum. her şey bu kadar basit mi? john dee bile başmeleklerle görüşebilmek için kırkı takla atıyor, bir dünya tılsım çiziyordu. alın size örnekleri; 1 2

buna rağmen adam kimlerle iletişim kurduğundan emin değildi. çünkü bazen bu melekler hristiyanlık inancına aykırı şeyler söylüyorlardı.

haydi john dee majisyen. sen dedin ki "benim büyüyle filan işim yok. tanrı zaten heryerdedir, insandadır, şahdamarından daha yakındır. meleklerle filan iletişim kurmak için büyü şart değil." o da kabulüm. fakat o da ha deyince olmuyor ki. böyle bir şey için içine dönmen, kendini terbiye etmen gerekiyor ki bu da yıllar alan bir süreç. aksi halde her birimiz bir mevlana, bir yunus olurduk rahatça. ha bunu ben mi diyorum? hayır onlar diyor; "taptuğun tapusunda kul olduk kapusunda, yunus miskin çiğ idik piştik elhamdülillah." pişene kadar upuzun bir süreç var.

sen tüm bunları atla, al kalemi eline yaz, başmelekle iletişim kurdum de. oldu. kozmos boş değil, dünya hiç değil. birşeylerle illaki iletişim kurarsın ama onların ne menem şeyler olduğunu allah bilir. melek diye de çok güzel yuttururlar kendilerini.

umut herşeydir. umudunuzu asla kaybetmeyin. arayış içinde olmak da güzeldir. ama kendinizi böyle şeylere fazla kaptırmayın.

şu boktan dünyada tutkularınızın esiri olmadan, temiz kalpli, vicdanlı, adaletli, hoşgörülü, alçakgönüllü, kısacası iyi bir insan olarak yaşamaya devam edebiliyorsanız sizden ala varlık yok, o melekler de size hayranlar zaten. çünkü onlar harut ve marut'un* bile bu dünyayla baş edemediklerini gördüler.
  • şakaya gelmez bir durum. melekle şaka olmaz arkadaş. hele bir tanesi var adamı öldürür.
  • bu aralar herkesin dilindeki kitap.

kuzen çarşambaya izmir'de bir kadından randevu almış meleklere soru soracakmışız. gelen giden meleklerle ilgili kitap soruyor. etrafta uçuşan tüylerden bahsediyor.

açıkçası biraz bana deli saçması geliyor.

birincisi ben kaz tüyü yelek veya mont giyerim dolayısıyla etrafım tüyden geçilmiyor. ikincisi inandığım din doğrultusunda yani müslüman olarak melekler konuşamaz, düşünemez, yemez, içmez nurdan yaratılmış varlıklar. görevleri allah ve peygamberler arası elçilik. dolayısyla biz kapının dış koluyuz.

kuzenimin spirütüel deliği yüzünden düşücez yollara, bakalım neymiş görelim.
  • elimde 160.baskisi bulunan kitap.

sayfa 35: sarapnelden yuvarlanip metrelerce derin ucuruma dustuk.

160 baski yapmis, afedersin bir kisi de cikip 'o sarampol olmasin sakin?' dememis.

bu gercekten mucize iste.