• citlenbik agacina bodrum civarinda verilen isim.
  • aynı ismli bir büfe ve karşısınsda bir lokanta vardır bodrumda.
  • gümüşlük ve türkbükünde şubeleri bulunan rakı balıkçı. barbunu denedik çok güzeldi.
  • bodrum'da 1970'lerde çıkan günlük yerel gazete.

tüm sayıları ciltlenmiş halde cevat şakir kütüphanesi'nde mevcut. 50 yıl öncesinin bodrum'unu tanımak ve o yılların dilinin lezzetini almak için kıymetli bir miras.
  • çok güzel bir atmosferi var. yazabileceğim olumlu şeyler burada tükeniyor. atmosferi gümüşlük'teki diğer sahil balıkçılarından çok üstün değil. bir şekilde isim yapmış ve bunu kullanıyor. hizmet kalitesi ve lezzet olarak asla vasatın üstünde değil. fiyatlar ise soygun düzeyinde. kuver alıp kuverin %10'unu da hizmet bedeli diye tekrar alıyorlar. 2 kişi 1000 tl'nin altında doyarak kalkamazsınız.
    gitmeyin.
  • urla demircili koy'da yer alan, işletmesini anlamakta zorlandığımız, şezlong, şemsiye, restoran hizmeti veren mekan. girişte 2 şezlong ve bir şemsiye için otomatik 50 tl istiyorlar. sonrasında yedikleriniz ve içtikleriniz için de ayrıca ödemenizi yapıyorsunuz.
    garip gelen bilgi ise "bekarları almıyoruz" diye belirtmeleriydi. hemen yan taraf ise halk plajı.
  • gümüşlükde ki restoran için konuşursak çıldırmışlar. bu kalite, marka, hizmet vb değil tamamen adam kazıklamak. kişi başı kuvere 20tl, 20lik rakıya da 110tl yazmışlar.
  • bodrum gümüşlük sahilinde bir restoran. tesadüf eseri oturduğumuz fakat meşhur olduğunu sonradan öğrendiğimiz işletme. harika bir atmosfere sahip, çalışanların ilgi alakası harikaydı. yanıma kartımı alıp cüzdanı arabada bırakmıştım. çalışanların hizmet kalitesinden utanıp arabaya gidip cüzdandan bahşiş için nakit aldım. muhteşem bir gece geçirdik. çalışanlara ne kadar teşekkür etsem az. yazıldığı gibi fiyatlar yüksek lakin senede belki bir kez bahşiş veren biri olarak aldığımız hizmet sonunda ödediğimiz hesaba rağmen bahşiş verdim. böyle yerlere senede bir veya iki kez geliniyor sonuçta, bodrum’a gelmişken uğramanızı tavsiye ederim.
  • arnavutkoyde sacma sapan bir restoran.
    olmicak yerde, olmiyacak menuye sahip.
    kiniyorum.
    http://www.melengec.com/
    menuye dikkat edilirse, adresten adem babanin yukarisi oldugu ve sadece ot sattigi gorulebilir.
    inek miyiz biz balik mahallesine gelip ot yiyecegiz?
    ???
hesabın var mı? giriş yap